Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilról facebookoztok /...

Mobilról facebookoztok / neteztek vagy laptopról, asztali gépről, tabletről?

Figyelt kérdés
Miért?
2019. ápr. 10. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindegyikről. Amelyik épp kéznél van.
2019. ápr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert a fecézás már népbetegség.
2019. ápr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ööö... nem arra szerettem volna rákérdezni, hogy miért fb-ozol. :)

Hanem, hogy miért azon az eszközön, amin.

2019. ápr. 10. 13:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Reggel még felkelés előtt a telómon netezek egy kicsit (nem mindig face, de időnként az is), napközben laptopról néha nézek csak rá, inkább a munkámmal foglalkozom.

Ha már szóba került a miért: jó pár híroldalt követek, egyszerűbb a face-re ránézni, mint egyenként megnézni az oldalaikat. Ha van valami érdekes kulturális esemény, face-en az is fenn szokott lenni. Ha barátaim közül valaki akar valami összeröffenést, kirándulást, akármi, kiírja a face-csoportunkba, egyszerűbb, mint külön emiatt fenntartani egy levlistát. Tesóm a pici unokahugi képeit egyszerűbben küldi át messengeren, mint hogy e-mailbe csatolja, én meg szeretek pár naponta kapni egy képet róla (amúgy nem az a "facebookot rakjuk tele babaképekkel" típus). Valamiért népszerű lett csesztetni a facebookot, végül is ami népszerű, arra mindig ez a sors vár, de ha az olyanok alapján ítélitek meg, aki kizárólag ökörködésre használja, akkor a barátaiddal van baj, nem a facebookkal.

2019. ápr. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mobilról nem, mert nagyon agresszív és mindenért pittyeg az utolsó firssítés óta. Úgyhogy töröltem.

Kizárólag egy külön privát böngészőt használok FB-re, és ott is csak a zárt csoportok hírdetései és programjai érdekelnek és a messenger - aminek a kliense Win-re és Androidra is katasztrófa, szóval azt is csak böngészőből.


Ellenben team, hangouts, viber van fenn telón és pc-n is. Skype meg használhatatlan, bloatware lett, szóval azt sem használom.


35/F

2019. ápr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nagyrészt mobilról. Laptopot esténként szoktam bekapcsolni, és gépelni nyilván könnyebb vele (10 ujjas vakírással mindenképpen) de napközben a telefonom van bekapcsolva így azt használom, de egyszerre max fél óra, annyira azért nem érek rá napközben.

Míg szülőkkel laktam, sokkal többször volt bekapcsolva a laptop és nagyrészt azon neteztem.

2019. ápr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!