Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretném lecserélni régi...

Szeretném lecserélni régi telefonomat. Milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
3 éves Samsung Galaxy J5-ös van jelenleg. Idáig megvoltam elégedve vele,de mára már gyorsan lemerül, sokszor lefagy így gondoltam cserélek. Maradnék a Samsungnál mert nagyon könnyen kezelhető, külsőre is tökéletes számomra. Szóval csak újítani szeretnék. Nem játszom rajta, netezek illetve a közösségi oldalakat használom. Milyenre cseréljem? Vannak ötleteitek?
2019. ápr. 15. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzed van rá?
2019. ápr. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Meizu X8

Xiaomi Mi 8 Lite

Xiaomi Redmi Note 7

Ez a 3 készülék amit tudok ajánlani.

2019. ápr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mennyi pénzed van rá, de most így hirtelen Samsungból talán a Galaxy A9 (2018) vagy a Galaxy A50, amik nagyon szuperek, de mégsem kerülnek egy vagyonba!
2019. ápr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerződés hosszabbítással venném, részletre ahogy szoktam😁. Szóval havi 7-8 ezret tudnék rászánni.
2019. ápr. 16. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!