Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 7-et újonnan vagy...

IPhone 7-et újonnan vagy használtan éri meg venni 2019-ben?

Figyelt kérdés
Most állok készülékvásárlás előtt és nem tudom eldönteni hogy újonnan 150-ért vagy használtan 100ért vegyem-e meg az említett telefont.

2019. ápr. 15. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Egyik sem.

Egy vele egyidős csúcskészüléket (Galaxy S7; Galaxy S7 Edge) már 100ezer alatt is kapsz.

2019. ápr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, újonnan.
2019. ápr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Androidról váltanék most IOS-ra. Azért kérdeztem.
2019. ápr. 15. 20:04
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Milyen telefonod volt eddig?


Akik iOS-ről váltanak Androidra, azok nem szokták általában megbánni. Fordítva viszont ez nem igaz.

Nem mellesleg már csak az előző évben kiderült Apple botrányok miatt sem lenne ésszerű váltani.

2019. ápr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem mindig is Apple készülékeim voltak de nem is váltanék(az első telefonomat Amerikából hozattuk anno mert itthon nem lehetett kapni még)

Az előző telefonom nekem is 7-es volt és ha nem költesz plusz egy 100-ast akkor maradjon is ez!Nem találsz jobbat!Mindenképp újan vedd szerintem mert ezt a telefont az Apple 6éve dobta piacra ami azt jelenti hogy a használt piacon találhatsz egy 6 éves készüléket is ami azért nem mai és általában egy ios-es készülék max 6-8-évre van saccolva!Egyik ismerősöm is belefutott egy ilyenbe hogy egy 7plust vett (220ezerért) amire azt monta a tulaj hogy fél éves de nem tudja megszokni a méretét úgyhogy eladja.Mikor megérkezett hozzá a telefon láttuk hogy ez minimum 2-3évet volt használva na de amikor elolvastuk a vásárlás évét megláttuk hogy 4,5éves a telefon ami 0,5évesnek volt hirdetve.

2019. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Még jó, hogy az iPhone 7 2016 szeptemberében jelent meg (kb. 2 és fél éve).


Úgy néz ki, hogy az Apple fanoknak tényleg nincs agyuk, lol.

2019. ápr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mielőtt elkezdődik a verbális párbajozás..


Akkor csakis újonnan? Én is úgy tudom btw hogy 2016-ban kezdték idehaza forgalomba adni a 7-es szériát.

2019. ápr. 15. 21:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Márkától függetlenül: ennyi idős készüléket javasolt újonnan venni.

Igaz, nem akarok magam ellen beszélni. Ha eljön az ideje, én is el szeretném adni az S7-esem. Igaz, hogy karc egy szem se rajta. Kezdetektől fogva üvegfólia és szilikontok van rajta.


De nyilván minden üzletnek a bizalom az alapja. Szóval ha végülis a használt mellett döntesz, nagyon sokat vizsgálódj, és élőben próbáld ki (de ne csak pár percig kutyafuttában).

2019. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Újonnan. Egyébként sem érdemes használtan telefont venni.
2019. ápr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

vedd meg használtan

én tavaly egy egyéves 128 gigás jetblack iphonet 7 et vettem . ez akkor volt újonnan 220 ezer

magamból kiindulva 150 nél többet nem adnék egy telóért

mert a benne lévő tudást senki se használja ki

2019. ápr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!