Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van aki használja a telefonja...

Van aki használja a telefonja újjlenyomat-érzékelőjét?

Figyelt kérdés

Vagy akár komolyabban érdekli milyen dupla/tripla kamera van benne? Esetleg a kijelző 400 PPI-s vagy 550 PPI-s?


Komoly szakmabelinek gondolom számít, de egy átlagembert, aki készít 30 fotót évente, miért érdekel?


2019. ápr. 16. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kamera engem nem érdekel, de nem fotózok vele sokat. Ujjlenyomatot minden nap használom, appokban is azonosításra.

Az emeberek mindig űberelni akarják magukat meg egymást, ezért kell nekik a fejlett technika, na meg úgy van vele, hogy akkor már többet fogja használni a kamerát meg jobb nézni egy jobb felbontású kijelzőt.

2019. ápr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Meizu Pro 7


Nekem a home gombon van az ujjlenyomat olvasó, mivel kézre áll, így használom.


A kamera csak annyira érdekel, hogy jó legyen, szeretek mindent megörökíteni. Teszteket nézek arról.


A kijelzőt fel se fogtam amit írtál :D

2019. ápr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ujjlenyomat olvasó napi használatban van. Azzal oldom a telefont fel. Kamera szerinten átlagos. 441ppis a telefonom kijelzője. Szoktam filmet nézni,akkor már legyen jó minősége
2019. ápr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Eredeti kérdésre válaszolva, igen van. Csak azzal oldom fel a telefonom, bankomba, egyéb appokba is azzal lépek be. Egyébként engem a kamera nem érdekel.
2019. ápr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

A marketing sajnos ráállt arra, hogy "hiperszuper-extra gigamegapixeles kamera", mert a sok sügér erre harap. Egy csomó embert semmi más nem érdekel, csak hogy hány megapixeles a kamera a telefonban... közben meg ugyanazokat a rossz beállítású, bemozdult képeket pakolja fel a Facebookra... ezért aztán muszáj a jó kamera.


És ettől kapok frászt, hogy lassan 100 ezer forintot kell elkölteni egy telefonra, hogy normális akku meg elég RAM legyen benne, mert az olcsóbb telefonoknál gagyi a hardver, de a kamera... na az fain.

És a 100 ezres telefon is csak 60 ezres volna, ha lenne egy szimpla 8 Mpx-es kamerája (ami untig elég mindenre) selfie-kamera nélkül...

2019. ápr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

úúúúújjlenyomatolvasót használom.

sok gyökér kolléga van akik nézegetik mások telefonját, számítógépét stb.


kamerát szintén használom, azzal jegyzetelek ugyanis!

havi 1000-1500 képet csinálok.

minden lefotózom, dokumentumokat szkennelek, stb. stb.

jó ha bizonyítani tudom mikor hol mi volt, mit láttam.

2019. ápr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Fly ***** válasza:

Ujjlenyomat-érzékelőt természetesen használom; alapból azzal oldom fel a kijelzőt és egyre több app támogatja a használatát.

A kamera nekem annyira nem lényegesb de természetesen ha már egyszer a korának egyik legjobbja van a telefonban, akkor adot esetben igénybe veszem a képességeit.

A kijelző pixelsűrűsége viszont ebben a tartományban már nem igazán számít; annak idején az Apple pl a "Retina" fantázianevet használta azon kijelzőihez, melyek pixelsűrűsége meghaladja az emberi szem felbontóképességét. A mai készülékek ezt már bőven túlhaladták, értelme leginkább a VR illetve az AA esetében lehet.

2019. ápr. 18. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!