Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy A50 vagy Huawei Mate...

Galaxy A50 vagy Huawei Mate 20 lite?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb? Melyiket éri meg megvenni?

Előnyök, hátrányok?



2019. ápr. 17. 07:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Papíron ahogy nézem, mindenben az A50 a nyerő. Viszont nincs rajta NFC.

Cserébe szebb kijelző, nagyobb aksi, jobb GPU, hátul +1 kamera (3 darab) meg még pár dolog.


Minden esetre a helyedben elmennék egy médiába és megnézném a telókat személyesen is.

2019. ápr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az #1-es mindent leírt, én is csak ezt tudtam volna írni!
2019. ápr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De várjunk, miről beszélsz? Az A50-ben is van NFC!
2019. ápr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

#3 félig igaz. Az A szériában ezzel eléggé szeretnek spórolni. A piactól függ, hogy melyik régióban van és melyikben nincs. Ami forrást használtam, ott például pont úgy írták hogy nincs benne.

Szóval függ attól is, hogy honnan vesszük és milyen boltból. Boltok beszerezhetik más régióból, szóval ezt külöm meg kell érdeklődni a forgalmazótól akitől venni kíván a kérdező.


[link]

2019. ápr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, az A50 mellett döntöttem.

Az NFC számomra nem fontos.

2019. ápr. 18. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!