Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Törölt fájl visszaállítása...

Törölt fájl visszaállítása androidon?

Figyelt kérdés

Gyári beállítás visszaállításakor törlődött minden fájlom. Előtte mindent lementettem, de néhány fontos hangfelvételről elfeledkeztem, így azok most nincsenek meg. Valaki tudna esetleg segíteni, hogy hogy lehetne visszahozni ezeket a fájlokat? Nagyon fontos lenne.

(M4A fájlok, Huawei P9 telefon)



2019. ápr. 19. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Azokra szerintem keresztet vethetsz. Ha fizetsz valakinek, akkor megoldja. De erre program nem lesz jó. Max fizetős programok, de abból is mire találsz egy megfelelőt, ha egyáltalán működik.

Play áruházba keresgélhetsz és próbálkozhatsz, de sok reményt nem fűznék hozzá.

2019. ápr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Próbálkoztam play áruházas appokkal de egyik sem megfelelő. Esetleg lehet tudni, hogy fizetős helyen kb. milyen drágán dolgoznak? 3-4 hangfelvételről van szó, max. 150 MB, de szerintem kevesebb.
2019. ápr. 19. 14:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Fizetős helyeken eléggé drága, akár milliós nagyságrend.
2019. ápr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!