Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik tella a legmenőőbb ma?

Melyik tella a legmenőőbb ma?

Figyelt kérdés
300ezernél azér ne nagyon leggyen drágáb

#mobil #ajphone
2019. ápr. 20. 14:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Ja, akkor neked a kommersz, proli cuccok közül kell menő, nem az igazi menő termékek közül.


Vegyé egy Ájfostot, nagyot!

2019. ápr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hat ha a legmenobb kell, az ara teljesen lenyegtelen. Azt kifizeted, es kesz, akkor is ha egymillioba kerul.
2019. ápr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A szamsung is jó csak látszódgyon hogy nem ezer éves. A szakmába fontos a stíl
2019. ápr. 20. 14:44
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Sztracsatella, Donatella.
2019. ápr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
Járj el konditerembe, attól menő leszel. Hiába van valakinek haccázezres telója ha egy tüsszentésem lyukat üt a szegycsontján.
2019. ápr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 repulo ***** válasza:
82%
Az arany színű Iphone XS Max, egy 26 éves szétrothadt fekete 3-as BMW vezetőülésésén, letekert ablakkal, balkézben. :-)
2019. ápr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A menőség relatív. Ha pl. ovodások előtt akarsz felvágni, nem kell olyan drága telefon.
2019. ápr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"A szamsung is jó csak látszódgyon hogy nem ezer éves. A szakmába fontos a stíl"


network marketing ügynök vagy? XD

2019. ápr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én sem értem, milyen munka lehet az, amelyikben olyan fontos a stílus! :/ Kirúgnak netán, ha olyan telefonod van, ami Neked tetszik, és nem olyan, amilyet elvár a főnök vagy a kollégák? Helyedben az ilyen sznob cégnél én mondanék fel azonnal, mindenkinek joga van saját stílust alkotni/használni!

Amúgy szerintem ilyen szempontból nézd meg az Árukeresőben a népszerűség szerinti Top20-as listát!

2019. ápr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Egy biztos, a könyvolvasás ma már nem menő.

Örülhetsz is, én megszívtam.

Nem voltak telefonok, monitorok, TV is csak fekete-fehér.

Emiatt könyveken vergődtem, aminek mellékhatása az agyamba égett helyesírás.

Ez a veszély téged láthatóan nem fenyeget.

2019. ápr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!