Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ütésálló mobiloknál, melyik...

Ütésálló mobiloknál, melyik az amire már rá lehet mondani, hogy jó minőségű, használható, de még nem a drágábbak között van?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 21. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyi a keret?
2019. ápr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pont az a lényeg, hogy a legolcsóbbat keresem, ami jól használható. Okostelefonról van szó,
2019. ápr. 21. 21:11
 3/9 anonim ***** válasza:

BLACKVIEW BV6000s a legolcsóbb, ez 50 ezer.

De én inkább beruháznék egy CAT S31-re, az 80 körül van.

2019. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]

Doogee S55 - itt több weboldal is megvan adva, de mivel EU-n belüli hely is van közte (Amazon ES), ezért inkább onnan éri meg rendelni (spanyoloktól van, így nincs + VÁM/ÁFA) és csupán, 55E Ft-ot kóstál.

Nem túl jó a telefon, de ha ütésállót keresel, akkor ez ajánlott.

2019. ápr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ütésálló, és jó is egyben. Azt a telefont keresem a legolcsóbban. Tehát ár-érték arányban a legjobbat. Ki tudom keresni a legolcsóbb ütésállót, csak nem tudom hogy jó-e. Azt keresem, ami már jónak mondható, és nem drága.
2019. ápr. 22. 08:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Baromira egyszerű a képlet: OLVASS RÓLUK TESZTEKET! Ennyi és semmi több! Bemásolod szépen a mobilnak a nevét a Google keresőjébe, mellé írod, hogy teszt és voilà! Ki dobja neked a teszteket - MAGYARUL! (persze ha vannak). Ennyire egyszerű a képlet! Nehogy azt várd el, hogy TE KEDVEDÉRT, más csinálja ezt, főleg INGYEN és BÉRMENTVE.
2019. ápr. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A tesztek az új mobilról készülnek. Nekem olyan kellene, akinek mondjuk egy éve megvan, és leírja a véleményét. Ingyen, és bérmentve. Csak nem gondolod, hogy majd pénzt utalok neked, pár sorért. Elmegyógyintézetből írsz?
2019. ápr. 22. 10:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Röhög a vakbelem: TE ELVÁROD, hogy más VÉGEZZE el helyetted a MUNKÁT, amiért TE semmit sem vagy képes fizetni.

Ezek után, azon csodálkozom, hogy Te nem akarsz ütésálló lenni... . Vagy várjunk - már elkéstünk vele. Na hy!

2019. ápr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos a Lipótmezei elmegyógyintézetet bezárták, és a lakók szabadon vannak, mint az előző válaszoló is.
2019. ápr. 22. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!