Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a telefont lecseréltem, a...

Ha a telefont lecseréltem, a SIM-kártyát lecserélem, biztonságos már egy mobiltelefon? Nem lehet már így lehallgatni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 22. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi bajod?
2019. ápr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom miről van szó, de ha akarnak le fognak hallgatni. Persze erre csak a hatóság lenne képes.
2019. ápr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha akarnak le fognak hallgatni. Még mobiltelefon és SIM kártya sem kell hozzá.
2019. ápr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha előfizetéses a simed, akkor a hivatalos szeveknek még azon sem kell gondolkodni, mi lehet az új számod amit le kell hallgatni. De a feltöltőssel is ugyanez a helyzet. A telefon meg éppen lényegtelen ebből a szempontból.
2019. ápr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem hivatásos szervről van szó, akik le akarnának hallgatni. Nem ilyenre kell gondolni. Mondjuk egy magánnyomozó a munkahelyem megbízásából - ilyenre gondoltam.
2019. ápr. 22. 14:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha előfizetéses vagy akkor a szolgáltató egy magánnyomozónak nem fogja kiadni az adataid.
2019. ápr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Milyen adatok kellenek ahhoz, hogy le tudjanak valakit hallgatni?
2019. ápr. 22. 17:41
 8/9 anonim ***** válasza:

"Milyen adatok kellenek ahhoz, hogy le tudjanak valakit hallgatni?"

Egy fénykép, esetleg telefon szám.

2019. ápr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Te ezt most komolyan mondod, vagy hülyéskedsz? A munkáltatóm nyilván tudja, hogy mi a telefonszámom, nem ezen múlik a dolog.
2019. ápr. 24. 04:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!