Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Javíttatnám az iphone 7plus-om...

Javíttatnám az iphone 7plus-om. Milyen átverésekbe eshetek bele?

Figyelt kérdés
Amit tudok hogy az ahova beadom és a szerelő nem egy cég így a felelöség nem a bolté. A bolt nem adhatja ki a szervízet. A másik amire számítok a készüléken bellüli lopás. Megfestem az alaplapot mert könnyebb hibákat én is tudok javítani így ha valamit kivesz elmozdít azt megtudom. Jogi papírokkal akarok odaállítani, (lehet el se vállalja) de nem kis értékről van szó. Tartalmazná az alaplap imei számát a felek közötti adatokat, de biztos lehet olyan baki amire nem gondolok.

2019. ápr. 24. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Márka szervizbe kell vinni nem valami sufni szervizbe ennyi a kulcsa
2019. ápr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Így van, rendes helyen senkinek eszébe sem jut meglepni téged.

Ha még az aluljáróban a "józsifònszörvàjsz"-nál javittatod akkor nem igazán tudok mit hozzáfűzni.


Ha a gyári szerviz csillagászati árakkal dolgozik is (mert amúgy igen), Budapesten és vidéki nagyvárosokban is van több megfelelő jogi, és technológiai háttérrel rendelkező szerviz.

Semmiképp ne egy sufni GSM-be vidd. Eleve az olyan "mindentelefonhozértek" szerelő sokkal nagyobb eséllyel is rontja el -tudás és professzionális eszközök hiányában- még ha nem is akar rosszat.

2019. ápr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A márkaszervízben 90000 javítani, a youtube-on 7 perces videó van a javításról normál sebességben a szervíz amibe vinném 8000-ért javítja, és hiánnyosságai miatt nem ér 40000 ha hibátlan. Az anyagiaim meg szükösek és tegnap ment tönkre a másik telefonom is. Ki mit választana rbben az esetben? Márkaszervíz 90000-ért egy hibátlan hiánytalan 80000-ért vagy javítása 8000-ért. Van 20000-ft erre az akcióra! Rá vagyok kényszerítve a fusi szerelőre eszközhiány miatt.
2019. ápr. 25. 05:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Régóta vagyok az elektronikai szervizszakmában és elárulhatom, hogy mindenki leszarja az alkatrészeid, kutyának sem kell.

A szakember célja a hiba elhárítása és (ne tudd meg) az ellenérték felmarkolása, ha már ebből él az ember.

Ebbe nem fér bele semmi szarakodás a te alkatrészeiddel, de az belefér, hogy a munkát minél kevesebb piszkálással oldjuk meg, miért is?

Mert minden felesleges piszkálás hibaforrást képezhet, a szakembernek pedig van még egy titkos célja, amit nem mondunk a szemedbe:

Nem akarom látni az ábrázatod, amikor visszahozod a készüléket, ezért igyekszem úgy megcsinálni, hogy erre ne kerüljön sor.

Arról nem beszélve, hogy amikor visszahoztad, plusz munka, időtöltés, semmiért.

Még egy fontos dolog, ha meglátnám, hogy te valamiféle szerződéseket lebegtetsz, azonnal hajtanálak el a francba, mert nekem nincs szükségem bizalmatlan ügyfelekre.

Mégpedig azért, mert a tapasztalatok szerint pont ilyenek vonzzák be a problémákat, valami tudat alatti képességük van erre.

Aki nem bízik meg az én munkámban, az inkább fárasszon valaki mást az okoskodásaival / akadékoskodásaival.

2019. ápr. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Te egy becsületes szerelővagy. Bár olyan lenne mindenki mint te akkor a kérdés se jöhetett volna létre. De sajnos az akihez vinni fogom a telefonom abban nem bízok. Sajnos nem tehetem próbára milyen szerelő pont egy kedvelt telefonom lett rossz. de sajnos ahol én lakok a megélhetőségért harcolni kell, és sokan kizsákmányolják a kisebbet. Mindenképp megjavíttatom.
2019. ápr. 25. 10:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Tökéletesen összefoglalta az előttem szóló szervizes a dolgokat. Én Apple készülékek javításával foglalkozok nagy méretű város vezető szervizében. Mi az a hiba egyébként amivel fordulni akarsz a szerviz felé?

Azzal is tisztában kell lenni, hogy ha én megjavítom a készülékedet, és te otthon kibontod megnézni hogy mi a helyzet bent, akkor azonnal megtudom egy 7 plus esetében pl, és ha még minden rendben is van, de garancia idő alatt problémád lenne megtagadhatnám a garanciális javítást illetéktelen megbontás miatt. Szerintem fontos a bizalom, és ha megteheted és komoly hibája van a készüléknek olyan helyre vidd a telefonodat, ahol csak ezekkel a készülékekkel fogalkoznak, így nem fog nekik egyik hiba sem nagy meglepetést okozni, megfelelően vannak felkészülve mindenre.

2019. ápr. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!