Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S@msung galaxy n0t3 8 vélemény...

S@msung galaxy n0t3 8 vélemény? Illetve szerintetek a T3l3nor fogja még árusítani?

Figyelt kérdés
Szeretnék már egy új telefont, és a Nt 8 elég jónak tűnik vélemények alapján. De jelenleg a fent említett szolgáltatónál nem elérhető. Ott szeretném megvenni, ugyanis hűség idővel olcsóbban meg tudnám venni. Szerintetek fogják még árusítani náluk? Válaszokat előre is köszi!

#telefon #T3l3nor #S@msung
2019. ápr. 26. 14:58
 1/5 A kérdező kommentje:
U.I.: Azért írtam ilyen furán a neveket mert féltem hogy a 13-as cikkely miatt letiltja a kérdést :/
2019. ápr. 26. 15:00
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
S8at is még árusítanak ha azt megszűntetik akkor a Note 8at még kb fél évig biztosan el fogják adni. Megnéztem a honlapot már nincs nekik Note 8. Szóval csak kártyafüggetlenül tudsz már venni. Vodafonnál még lehet venni meg Telekomnál.
2019. ápr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Mi köze a 13-as cikknek ehhez? Ki szabad mondani a márkák nevét (eddig is, és ezután is), semmi köze egyiknek sem a tartalomszolgáltatáshoz meg amiről szól. Nagyon el lehetsz tájolva ezekkel a tévismeretekkel, így feleslegesen cenzúrázod magad és nehezíted meg az értelmezhetőségét a kérdésnek.
2019. ápr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1 Ohh kár :/ És szerinted már raktáron sincs nekik? Üzletben ha érdeklődök akkor se tudok a Telenornál hozzáférni?

#2 Nem ez volt a kérdésem lényege, és igazad van, ezzel nem voltam tisztában. De a kérdés így is érthető volt, nem tudom mi volt ebben neked ennyire szemet szúró:D

2019. ápr. 26. 22:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát bemehetsz megkérdezni hogy van-e nekik bármely telenor üzletükbe, de 99%, hogy azt mondják: nincs.
2019. ápr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!