Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki Tud Blaupunkt SL 04...

TomiXX1 kérdése:

Valaki Tud Blaupunkt SL 04 Akkumulátort?

Figyelt kérdés

A Mai Napon Beszéltem az Egyik barátommal nem vettem észre hogy lemerült a telefon... kikapcsolt aztán nem bírtam bekapcsolni és töltőn sem töltötte rájöttünk hogy az akku a ludas...

most keresek egy Blaupunkt SL 04 akku-t nem tudom mi baja lehet... neten kerestem már de nem találok olyat ami jó lenne.


Akkumulátor Adatai:


Model: SL 04


Li-ion Battery


2200 mAh


Maximum töltési Volt kapacitás: 4.35V


Alap töltési Volt kapacitás: 3.8V


Száma: GB/T18287-2013



2019. ápr. 27. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem egyértelmű, hogy az akku hibás lenne. Műszeres vizsgálat, külső töltési próba megvolt? Csak azért, mert laikus könnyen átvághatja magát.

Már aki ilyeneket kitalál, ami a világon nincs: "töltési Volt kapacitás", vicckategória.

Volt nem a kapacitás egysége, hanem feszültség.

3,8 V névleges feszültség.

4,35 V töltési végfeszültség.

2019. ápr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy az akku a hibás!

Amúgy drágább szerintem az akku,mint egy másik készülék.

Nézd meg,15.900 ft a kártya függő készülék.

Ja szerviz ~3-5 ezer körűl,új akku 8 ezer (budapest,használt telefono$ bolt)

2019. ápr. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!