Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung telefonoknál, android...

Samsung telefonoknál, android 8-ról,9. 0-ra frissítés utàn kinek milyen hibája van?

Figyelt kérdés

Nekem az A7-en, dual sim hasznàlata esetèn nincs mobilnet.

Másnak mit rontottak el?


2019. ápr. 30. 06:19
 1/10 A kérdező kommentje:

A gyártónak jeleztem, mivel új a telefon és az első naptól fogva ilyen.


A Samsung kb kiröhögött, és ők fejlesztik a frissítést, legyek türelemmel, várjam a javítást. Ennek 25 napja.


Tênyleg ez a Samsung szintje, a fizess és takarodj?


Első Samsungom ez idáig, de az is biztos, hogy az utolsó.

2019. ápr. 30. 06:49
 2/10 Wadmalac ***** válasza:

Nálam az S8+-on a 9-re váltás óta néha appokban alkalmilag érzéketlen az érintőképernyő.

Azóta jött egy frissítés, de továbbra is előfordul.


Most komolyan, azt hiszed, hogy a Samsung a xar?

Éppen hogy a Samsung az egyik leggyorsabban reagáló gyártó.


Minden új szoftver minden gyártónál együtt jár bakikkal, mindenhol kellenek bugfixek.

Az meg egyértelmű, hogy nem minden xirxarra külön fognak kiadni egy frissítést, hanem összegyűjtik a hibákat egy kupacba és együtt javítják.

Az meg nem két perc.


A Samsung fejlesztői oldalára el kell küldeni a talált hibákat, lehetőleg angolul és akkor tudnak róla, beépítik a javításokba.


Minél többen jelentenek egy bizonyos hibát, annál magasabb prioritással foglalkoznak vele.


Abban meg biztos lehetsz, hogy először a csúcsmodellek hibáit oldják meg.

Nem csak a Samsung. Bármelyik gyártó.

2019. ápr. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nézd, én 26 napja vagyok tulajdonosa egy új A7es Samsungnak. 26 napja nem tudom dual simmel használni, mert ha 2 sim van benne, nincs mobilnet egyáltalán, amelyik app internetet használ, az el se indul.

Jeleztem a hibát, azt mondtàk várjak.

3 hete mást se csinàlok, csak várok, és jeleztem nekik, hogy semmi se történik.


Most legyek elégedett azzal, hogy kaptam egy olyan új telefont, amit nem tudok rendesen használni?


Nekem lényeg a dual sim.


Vagy ha jön a frissítés majd egyszer, akkor tapsoljak, hogy juhé működik a telefonom?


Én dual simes telefont vettem, akkor amikor kifizettem, nem olyat, hogy majd egyszer, ha épp úgy adódik, majd dual simes lesz.

2019. ápr. 30. 13:44
 4/10 Wadmalac ***** válasza:

És ha a szolgáltató szofttverrésze a hunyó? Nem tudhatod.

Értem, hogy dühítő, de ilyen előfordul.

A telefon ma már egy bonyolult számítógép.

2019. ápr. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én bíztam a Samsungba, azèrt is vettem meg. Èn aláírom, hogy nem csúcsmodell az A7, de akkor van gazdag, meg van szegény vásárló, amivel bármit meg lehet tenni?
2019. ápr. 30. 13:58
 6/10 A kérdező kommentje:

Maga a Samsung ismerte el a hibát.

Van egy Telekomos kártyàm, ha az van csak benne, akkor jó a mobilnet.

De, ha beleteszek bármilyet nem működik se az egyes, se a kettes simen a net.

Bármelyik szolgàltató kártyája van benne.

A 3 szolgáltatóé úgy se rossz egyszerre.

2019. ápr. 30. 14:00
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha 2 sim van benne, egyáltalán nincs mobilnet, ha 1 van csak benne, mindhárom szolgáltatóé működik, egyenként.
2019. ápr. 30. 14:03
 8/10 A kérdező kommentje:

Vissza akartam kérni a telefon árát, de azt nem lehet, mert javítható a hiba.

Oké.

Akkor felvetettem, hogy ameddig nem tudom hasznàlni a telefont rendeltetésszerűen 2 simmdl, annyival hosszabodjon a garancia.

Hát, azt se lehet, mert mindig a vásárlás napjától 2 év a gari.


Ez zavar igazàn, hogy bele vagy kényszerítve, hogy ha hibás is a telefon, várj ameddig váratunk.


Èn valós hibát jelzek, nem egy kitalált apróságot.

2019. ápr. 30. 14:08
 9/10 A kérdező kommentje:

Azt is akartam, hogy akkor adják vissza az android 8-at.

Hàt, azt se lehet, mert csak a legújabb rendszerrel garantálják a problèma mentes működést.

Itt hangosan nevettdm már.

2019. ápr. 30. 14:11
 10/10 A kérdező kommentje:

Most a kezembe van egy új telefon, nyilvàn nem fogom fèláron eladni, használni kell.

De, nekem 6 év alatt telefonnal nem volt még ennyi bajom.

Nem tudom, hogy mi a jó abban a Samsungnak, hogy a vásárló, 3 hét után utálja a telefonját és muszájból hasznàlja, ha nem akar bukni egy csomó pénzt.

2019. ápr. 30. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!