Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri kicserélni egy iPhone...

Megéri kicserélni egy iPhone 5s-nek a képernyőjét?

Figyelt kérdés
És ha igen, kb. mennyibe kerülne?

2019. ápr. 30. 21:03
 1/4 anonim válasza:
Szia, inkabb vegyel egy masik telefont, en nagyon megszivtam a kepernyo cserevel. Az “eredeti” kepernyom (ramsoztak egy utangyartott kepernyot amit eredetinek adtak el) ugy felvalt es “bepokhalosodott” alatt, hogy hasznalhatatlanna valt. Arrol nem beszelve, hogy kertem hozza akksi cseret is. Ebbol az lett, hogy a kepernyomet eltortek es alaplaphibas lett a telom
2019. ápr. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20k körül van
2019. ápr. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Magát az iPhone 5S-t érdemes kicserélni, nem csak a kijelzőjét.
2019. ápr. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem éri meg.

Csak akkor ha te kitudod cserélni ebayen nézz valami olcsó kijelzőt...habár kétlem hogy eredetit találnál az utánagyártott vackokat meg szerintem el kell felejteni.

2019. ápr. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!