Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudom beazonosítani...

Hol tudom beazonosítani azokat a számokat amelyek nem jelennek meg csak titkosként az internetes telefon tudakozóban?

Figyelt kérdés
Főleg mobilról keresnek délelőtt és este.

2019. máj. 1. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj be a telefontarsasaghoz vagy a rendorsegre. Ismeretlen szammal minek foglalkozol, ugyfelszolgalatos, vagy kenyszeres vagy?
2019. máj. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te sehogy. Pont ezt jelenti az, hogy titkos.

Ha megfenyegettek, vagy ilyesmi, akkor rendőrség.

Ha egyszerűen csak zavar, hogy nem tudod beazonosítani, de amúgy nem követett el semmit, akkor így jártál.

2019. máj. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon zavar,hogy ki. Jártam úgy,hogy visszahívtam egy számot és kiderült ,hogy értékesítéssel kapcsolatos de nem az vette fel aki hívott. Nem vagyok egyik sem 1es válaszoló.
2019. máj. 1. 13:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Sehol, mert a titkos szám lényege pont az, hogy ne tudd beazonosítani! Ha nem érdekel a hívófél, akkor ne foglalkozz vele! Ha viszont esetleg zaklatnak erről a számról, az bűncselekmény, jelentsd be a rendőrségen, nekik mindenképp köteles kiadni a szolgáltató, és majd a rendőrség lekapcsolja az illető(ke)t!
2019. máj. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!