Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért tudnám eladni a...

Mennyiért tudnám eladni a telefonom?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Vagy egy Xiaomi mi a2 lite om, hibátlan állapotú, 1,5 év garanciával. Mennyiért áruljam, mennyiért vinnék? Amúgy azért árulom mert erősebbet szeretnék venni. Amúgy megéri váltani egy sima Xiaomi mi a2 re? Vagy egy honor 10 re? Vagy iPhone 6sre? (Természetesen kicsi ráfizetéssel). Vagy milyen telefont ajánlotok (ára az legyen amit kapok ezért + 30k)

2019. máj. 6. 17:08
 1/5 anonim válasza:

Az a baj, hogy a mi a 2 liteot már lehet kapni itthon is 45.000Ft körül, ha meg külföldi áfával nézed, már 40.000Ftért is (ez nem azt jelenti, hogy ebayrő, vagy wishről érkezik), azaz ha a telefonod tökéletesen karcmentes, hibamentes, akkor egy 35.000el bepróbálkozhatsz, ha nem jön össze, akkor meg 30.000környékén, ha vanrajta karc, autómatikuson 25 környékén, s törésnél meg már egy ilyen telefon nagyjaból tízezer forintot is alig, ha ér. De úugye írtad, hogy hibátlan, tehát egy 35el nyugodtan startolhatsz.

A 6s ha jól tudom 90.000Ft környékén van, szóval az ár+30k szóba sem jöhet. Ha hetven körüli összeget akarsz ráadni, akkor ha inkább játékra használod, akkor redmi note hetet mondanék, ha kamera, akkor huawer mate 10 lite, esetleg ha kicsit többet is rászánsz, akkor huawei p20lite. Iphonet azért nem ajánlanék, mert a 7 (lassan már 8) alatti szériák nem érik meg az árukat, sem kamerában, sem processzorral nem tudnak többet, mint a hasonló árú telefonok. Nyugodtan nézd meg mind a proci mag mennyiségét, sebességét, ramok számát, tárhelyet, na meg az aksit. Az röhelyesen kevés. Honort amiatt nem ajánlok, mert a huawei almárkája, ebből inkább a Honor v20, 20 pro vagy a v10 a jobb minőségű, csak ezek már jóval ár fölött lebegnek

2019. máj. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy a redmi note 7 és Huawei p20 lite nagyon gyenge. Nekem a használt, garanciás termékek is jók. Amúgy a Xiaomi mi 8 Lite on gondolkodtam. Jól néz ki, teljesítmény is ok, ár is rendben van. További ötletek?
2019. máj. 6. 20:43
 3/5 A kérdező kommentje:
Illetve a Honor 10 en is gondolkodtam használtan (csúcskategóriás, a hardver ugyan az mint a p20-ban). Hát akkor belövöm az árat olyan 35-40k körülire, úgy hogy odairom mellé hogy alkuképes gyors vásárlásnál.
2019. máj. 6. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, jól írod, hirdesd meg 40K-ért, aztán úgyis meg jelennek az alkudozók.
2019. máj. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy, szerintetek most vs 1 év múlva mennyiért tudnám eladni?
2019. máj. 7. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!