Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P 30 vagy Samsung...

Huawei P 30 vagy Samsung galaxy S10e?

Figyelt kérdés
A két telefon közül választhatok egy akció keretein belül. Sokat olvastam róluk de nem tudom, hogy melyik lenne jobb döntés így hozzátok szeretnék fordulni. Átlagos dolgokra használnám, levelezés, böngészés, telefonálás stb. de fontos lenne, hogy minél jobb képeket lőjek vele. Szoktam fotózni korlátozott fényviszonyok, természetes és mesterséges fények mellett is. Nekem nagyon fontos, hogy egy ilyen telefont hosszabb távra szoktam vásárolni ezért legyen strapabíró. Nincs igazán tapasztalatom egyik márkával kapcsolatban sem. Kérlek ha leírjátok szerintetek melyik a jobb akkor egy rövid néhány mondatos indoklást is fűzzetek hozzá, hogy könnyebb legyen döntenem.

2019. máj. 6. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:

én Samsungot

igaz h a Samsung is tulszaturált a kamerája

de a huaweinek mégjobban

az én izlésemnek

én iphonet használok mert szerintem annak a legtermészetesebb a kamerája

2019. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem egy Iphone 8 készülékem van és teljesen egyetértek azonban ez tesztelésre kellene.
2019. máj. 7. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!