Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok bejelentkezni...

Miért nem tudok bejelentkezni mobilon a Skype-ba?

Figyelt kérdés

Sim kártya nélkül használok egy régi okostelefont, csak rádióhallgatásra és néha skype-olni a családdal. Napok óta nem tudok bejelentkezni, mert azt írja ki, hogy ellenőrizze a mobilhálózat beállításait(wifi működik rajta rendesen).Már több skype verziót is kipróbáltam, de mindegyiknél ilyen. Egyáltalán minek a mobilhálózat ha nincs benne sim kártya? Valami ötlet-jótanácsotok van esetleg?


Előre is köszönöm!


2019. máj. 7. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Bizonyos régi Skype verziókat lelőttek, a legújabbat szedd le a Play áruházból.
2019. máj. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A Play áruházba ha bele akarok lépni, akkor azt írja, hogy az én android verzióm(4.2.1) már nem támogatja ezt a szolgáltatást. Egyébként kipróbáltam már a legújabb android-os skype-ot. Annál nem írja ki, hogy ellenőrizze a mobilhálózat szolgáltatást, hanem miután beírom a felhasználónevet és a jelszót, megjelenik egy fehér képernyő, aminek a bal felső sarkában van egy Microsoft logó és semmi más. Egyszóval tanácstalan vagyok.
2019. máj. 7. 12:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Na ezt ki is felejtetted - túl régi a telefonod.

Ez az Android verzió, aligha támogatott, főleg a Skype számára. Vegyél egy új okostelefont és nem lesz több problémád. Ajánlott a Xiaomi/Meizu okostelefonok, amik már 3 GB RAM-al is kaphatóak (Xiaomi Mi Play, Xiaomi Redmi 7, stb). (jó persze, Meizu M8-at is lehet kapni, csak az még nem tört be a magyar piacra, Aliról kb. 34E Ft [mindenestül együtt).

2019. máj. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. máj. 8. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!