Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eltörtem a telefonomat teljese...

Eltörtem a telefonomat teljesen tropáraD:elöfizus vagyok és részletre vettem meg a készüléket de az még csak egy fél év mulva jár le. Bele tudom tenni másik teloba a sim kártyát? Vagy mit csináljak? Ajánlanátok valami olcso telot ami jo is?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Tedd másik telóba. Vagy független, vagy uolyan szolgáltatós kell, mint a tötött.
2010. júl. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menjél be a szolgáltatód egyik üzletébe. Mivel már kevés az idő a hűség végéig, lehet, köthetsz újat, amihez tudsz venni telefont is.
2010. júl. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
17:06 érdekes a többi válaszolo képes volt megérteni a kérdést és tudott rendesen válaszolni nekik kösszönöm is neked meg tudok ajánlani egy jo magyar tanárt aki segithet értelmezni a kérdéseket
2010. júl. 6. 17:26
 4/6 anonim válasza:
Mi számít jó telefonnak? És milyen szolgáltató? Nem mindegy :) Egyébként a Djuice-nál most van egy nagyon jó alcatel phone 19ezerért.
2010. júl. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsi,nem nagyon tudok hozzászólni a témához,de milyen telefont törtél össze?

valami nagyon drágát sikerült?

2010. júl. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát egy sony erricson W705 volt.annyira nem drága 28ezer volt de nekem még ez is soknak számit:S nem is tudom milyen telefonra gondolok am csak ne legyen nagyon öskori és max egy 10esért. am t-mobilnál vagyok
2010. júl. 7. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!