Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Mi lehet a probléma, ha nincs hang az Iphone 6s típusú telefonon?

Sziasztok!

Ma reggel óta teljesen néma a készülék, se zenét nem játszik le (fülhallgatóval igen), se hívásnál nem hallom a másik felet( ő hall engem), illetve sajnos a videók esetében sincs különbség. Utánanéztem már pár fórumon, illetve próbáltam szervizt is keresni, de ott meg akkorák az árak eltérései, hogy már nem tudom, hogy mit higgyek.

Ti jártatok már hasonlóan? Mi volt a probléma pontosan?Milyen megbízható szervizeket tudnátok ajánlani?

Válaszokat előre is nagyon köszönöm:)

Keress kérdéseket hasonló témákban: iPhone, hangszóró, telefon, mobil, szerviz, Apple

máj. 9. 22:28  Privát üzenet  

A válaszok

Apple termékeknél, az iSTYLE szerviz a mérvadó:

[link]

Viszont - ez egyszerű: hangszóró hiba. Ezt így, interneten keresztül meg tudom mondani. Nem vagyok csoda doki, de ez a probléma és szervizben javítják.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 9. 22:35 Privát üzenet
Audio IC, ez a 6s-nél típushiba. Jobb helyeken cserélik az IC-t, és kész.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 9. 23:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi lehet a gond? Valaki segítsen
A fülhallgatóm a telefonomra (Samsung G. A5) csatlakoztatva csak egyik részen működik, de más telefonokon vagy laptopon mindkettő működik, mi lehet a probléma?
Sony Xperia XA1 dual sim, kiküldték a gyári Oreo frissítést. A telepítés vége felé fekete képernyő és utána se kép se hang. Mi lehet a probléma?
IPhone 7 plus Red 128, keszulekem van, a gond az hogy ha telefonalok vele akkor a hívott fél csak szakadozottan vagy épp recsegve, vagy sehogy nem hall. Mi lehet a probléma?
Hívás közbe néha nem hallják a hangomat! Pl. Beszélünk egy ideje és valamiért nem hallanak engem. Mi lehet a probléma?
Huawei honor 7 mikrofon probléma. Valaki tippet?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!