Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a probléma, ha nincs...

Mi lehet a probléma, ha nincs hang az Iphone 6s típusú telefonon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma reggel óta teljesen néma a készülék, se zenét nem játszik le (fülhallgatóval igen), se hívásnál nem hallom a másik felet( ő hall engem), illetve sajnos a videók esetében sincs különbség. Utánanéztem már pár fórumon, illetve próbáltam szervizt is keresni, de ott meg akkorák az árak eltérései, hogy már nem tudom, hogy mit higgyek.

Ti jártatok már hasonlóan? Mi volt a probléma pontosan?Milyen megbízható szervizeket tudnátok ajánlani?

Válaszokat előre is nagyon köszönöm:)



2019. máj. 9. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Apple termékeknél, az iSTYLE szerviz a mérvadó:

[link]

Viszont - ez egyszerű: hangszóró hiba. Ezt így, interneten keresztül meg tudom mondani. Nem vagyok csoda doki, de ez a probléma és szervizben javítják.

2019. máj. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Audio IC, ez a 6s-nél típushiba. Jobb helyeken cserélik az IC-t, és kész.
2019. máj. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!