Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti mit tesztek a zseb-tárcsázá...

Ti mit tesztek a zseb-tárcsázás (pocket dial) és egyéb véletlen akaratlan dolgok ellen?

Figyelt kérdés

Ha le van jelszóval vagy mintával védve egy okostelefon, akkor ott van alul a képernyőn az "emergency call" opció. Volt már hogy pl SMS-t kaptam vagy megnyomódott valami gomb a zsebemben, aktiválódott a képernyő, és a telefonom elkezdett hülyeséget tárcsázni vagy valami. (szerencsére a rendőröket nem hívta fel nekem feleslegesen de neten vannak szép számmal ilyen esetek is)


Mivel lehet elérni hogy a lezárt telefon lezárva maradjon? szoftver piszkálás vagy valami jó tok megoldja?



#pocket-dial
2019. máj. 11. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Becsukható tok. Mindent megold ;)
2019. máj. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy teszem a zsebbe, hogy ne a testem felé essen a kijelző.
2019. máj. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2006 óta egy telefonom se tárcsázott a zsebemben. Nem tudom, hogy van-e bármi összefüggés, de tokban tartom.
2019. máj. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sosem jártam így. Igaz, be van kapcsolva a véletlen érintés elleni opció, nem tudom hogy a kamera vagy a távolságérzékelő figyeli-e, de ha pofára van téve, vagy le van takarva, figyelmen kívül hagyja az érintéseket.
2019. máj. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a telefonon van "Zseb mód" vagy "Véletlen érintések figyelmen kívül hagyása" (gyártó függő neve lehet), akkor azt érdemes bekapcsolni. Ilyenkor a közelség érzékelő adatai alapján tudja a teló, hogy zsebben van, vagy le van zárva a tok. (Egy üveg fólia is elég, hogy tudja, van -e előtte valami, emiatt a fóliákon van lyuk a közelség érzékelő számára is.) Ilyenkor a szoftver figyelmen kívül hagyja az érintéseket.


Ezen felül vannak a kijelzőre zárható tokok, illetve bele bújtatós tokok is, amik fizikai akadályt képeznek a kijelző előtt.

2019. máj. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!