Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért omlik össze minden...

Aisha26 kérdése:

Miért omlik össze minden alkalmazás?

Figyelt kérdés
vettem kb két hete egy telefont de nagyon lassú,sokára tölt be akármit is és folyton azt irja, hogy az alkalmazás nem válaszol, kivanja bezárni várakozni stb... vissza vittem a boltba mivel van rajta garancia de ott azt mondták azért csinálja mert kell bele memoria kártya mivel sok alkalmazás van letöltve...facebook messenger és tiktok. Igy hát vettem, de még minig ugyan azt csinálja.helyre lehet állitani vagy ennek már annyi? van rajta két év garancia szóval elvileg visza kellene venniük a telefonos boltba nem ?
2019. máj. 12. 09:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert valami gagyi no name telefont vettél, gyanítom.
2019. máj. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kaputelefont? Ilyenkor miért kell titkolózni, hogy milyet vettél? 100% amúgy, hogy valami olcsó szar, főleg ha "telefonos boltból" van.
2019. máj. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!