Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A biztonsági házirend tiltja...

A biztonsági házirend tiltja a képernyőfotók készítését. Hogyan lehet ezt kikapcsolni?

Figyelt kérdés
Már jóformán semmilyen oldalon nem tudok képernyőfotót készíteni mert ezt írja ki. Először azt gondoltam, hogy az oldal van levédve vagy valami de szerintem nem, mert sima google találatokról se tudok ilyet csinálni. Chrome a böngésző és Samsung galaxy a7 a telefon. Ha valaki tudna esetleg segíteni Azt megköszönném.
2019. máj. 15. 08:59
 1/5 anonim válasza:
Nekem csak akkor írja ki, ha inkognitó módban vagyok.
2019. máj. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Feltételezhetöen munkahelyröl van szó! Akkor semmiképpen, ha meg netán megtennéd, akkor egyrészt kirúgnak, másrészt még jogi következményei is lehetnek!
2019. máj. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Használj másik böngészőt.
2019. máj. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mindig a telefonom saját böngészőjét használom, azzal nincs ilyen probléma, bármikor bármelyik oldalról tudok képernyőfotót csinálni! Csak ha a böngésző elavultsága miatt eleve nem enged megnyitni/lejátszani valamit, akkor váltok Chrome-ra, hogy működjön!
2019. máj. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Használj Opera böngészőt! Sokkal jobb megoldás, mint a Chrome gépen és telefonon egyaránt! :)
2020. jún. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!