Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Szeintek mi lehet a gond?

Adott egy iphone xs max, Készpénzre vettem, a media markt-ba. Mar lassan 5honapja nalam van a telefon. A problémám az lenne hogy a telekomos kartyakat nem ismeri fel, akarmilyet rakok bele, eddig 5 honapig jo volt, a vodafonos, es a telenoros pedig jo. Ez mitol lehet? A telefon fuggetlen, nem reszletre lett vasarolva, letiltva nem lehet, mert akkor a tobbit se fogadná el. Ezt garanciaba cserélik?

Keress kérdéseket hasonló témákban: iPhone, letiltás

máj. 16. 07:52  Privát üzenet  

A válasz
Ott SIM kártya probléma lesz, olyan nincs, hogy más 2 szolgáltatóét veszi, a harmadikat meg nem.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 16. 16:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Beleejtettem a telefonom a wcbe de kiszárítottam meg minden és működik is. Csak az a gond hogy mivel a wcben volt elég jó illata van XD. Ezzel mit lehet csinálni? Vagy majd idővel elmegy a szaga?
Mi lehet a gond?
A telefonom "külső" hangszórója nem működik. Mi lehet a gond?
Volt már gond Instagram profiloddal?
Samsung S8 telefonom az elmúlt napokban iszonyat lassan töltődik fel. Mi lehet a gond?
Honor 8 telefon és Platronics Explorer headset csatlakozási problémám van. Vettem egy új Platronics Explorer 55-öt, ami 2 hétig hiba nélkül működött, most elkezdett fel-le...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!