Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri lecserélni egy Huawei...

Megéri lecserélni egy Huawei p20pro telefont egy iphone x-re vagy xr-re?

Figyelt kérdés
Sose volt még iphonom és szeretném kipróbálni, de félek hogy nem leszek megelégedve a készülékkel. Valaki valamilyen információt aksi, kamera stb. Érdemes e lecserélnem a P20pro-m?

2019. máj. 16. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Ha nekem Huaweim lenne én nyomógombosra is lecserélném, csak szabaduljak meg tőle! Ezek közül iPhone X-re cserélném.
2019. máj. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Végül is a p20 pro se egy alsókategorias telefon :)
2019. máj. 16. 20:57
 3/6 anonim ***** válasza:
13%
De én akkoris utálom a Huaweit. Egyáltalán nem kedvelem őket. Örülnék ha megszűnnének örökre.
2019. máj. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen megéri


Egy ip x tulajdonos :)

2019. máj. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudom, hogy Sajtkirálynak mi a gondja a Huawei-elvel kapcsolatban, főleg hogy egy betűt sem ír róla.

Kérdező: számtalan helyen ki tudod próbálni az iPhone-t, nem kell megvenned, csak menj be olyan helyre, ahova ki vannak ezek téve. Elsősorban az iSTYLE-t javaslom, ahol nem csak nyomogathatod őket, hanem az eladókkal személyesen is tudsz beszélni. Hidd el, ezek jó dolgok, mert számtalan funkciókról tudsz információt kapni.

Én viszont ha váltanék, az Xiaomi Mi 9 lenne, remélem hamarosan megjelenik a Mi Store-ban is.

2019. máj. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Nekem volt már Huawei telefonom, most pedig egy iPhone 8, és azt kell hogy mondjam, hogy az iPhone nagyságrendekkel felhasználóbarátabb, és gyorsabb is. Nem mellesleg pedig a biztonság megtestesítője, ellentétben a Huawei eszközökkel
2019. dec. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!