Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 8-as telefonon egyes...

Android 8-as telefonon egyes alkalmazásoknál nincs hang. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Igaz, ez egy s4 mini, Android 8-as custom rommal, amit a TWRP-vel tettem fel, sőt klónoztam több s4 mini-t ugyanezzel a biztonsági mentéssel. Az egyik klónnál a legtöbb alkalmazásban nincs hang: pl. zenelejátszó, tunein, youtube, telefoncsöngés. De ha pl. fejhallgatón keresztül próblom, akkor van! Vagy szintén fejhallgató nélkül, de pl. az ébresztés vagy csörgés hangjának tesztelésekor szól a teló hangszórója! Szóval teljesen szoftveres a probléma, viszont nem értem, ha a TWRP-vel egyszer teljesen az alapmentést teszem vissza (előtte minden cache törléssel), akkor milyen beállítás maradhatott ott, ami ezt a jelenséget okozhatja?
2019. máj. 19. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:

"𝘐𝘨𝘢𝘻, 𝘦𝘻 𝘦𝘨𝘺 𝘴4 𝘮𝘪𝘯𝘪, 𝘈𝘯𝘥𝘳𝘰𝘪𝘥 8-𝘢𝘴 𝘤𝘶𝘴𝘵𝘰𝘮 𝘳𝘰𝘮𝘮𝘢𝘭, 𝘢𝘮𝘪𝘵 𝘢 𝘛𝘞𝘙𝘗-𝘷𝘦𝘭 𝘵𝘦𝘵𝘵𝘦𝘮 𝘧𝘦𝘭"

Pont ez okozza.

Tegyél rá másik ROM-ot vagy "normális úton" tedd rá.

2019. máj. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Gondoltam,h az első válasz csípőből ez lesz:)

Pont ezért írtam,h másik telón UGYANAZ a backup teljesen jó. Ja, és egy ideig a problémás telón is működött, csak az illető vagy elállított rajta valamit, vagy nem tudom...

Amúgy s4 minire örülök,h találtam egy jó romot, mert a régin nem mentek már az alap appok sem (pl. google maps). Direkt egy régebbi, a legstabilabb romot tettem rá.

2019. máj. 19. 18:24
 3/3 A kérdező kommentje:
Megoldódott, mindent kitöröltem róla TWRP-vel. Még az "internal Data" partíciót is, és ugyanannak a backupnak a visszatöltésével újra van hang, mint ahogyan azt eredetileg vártam...
2019. máj. 19. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!