Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung szerviz hangszóró...

Samsung szerviz hangszóró tisztítás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van itt valaki, akinek szervizben tisztították ki a hangszórókat és csatlakozókat?


Emlékszel rá esetleg, hogy mennyiért csinálták meg?


Otthoni módszerek is léteznek erre, tudom, de borzasztó fakezű vagyok, szóval inkább hozzáértőkre bíznám.


Köszönöm a választ! :)



2019. máj. 20. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugodtan csattogj be egy samsung store-ba és kérdezz rá, nem fognak hülyének nézni. :) Én más gonddal mentem be ugyanígy, hogy érdemes e szervizelni miatta, nagyon korrekten elmondták, hogyha az a gond, amit tippelek, akkor mennyibe kerülne, meg hogy mennyit tesznek rá bevizsgálás címszóval, stb.

Megköszöntem azzal a szöveggel hogy ugye érdemes előbb lementeni mindent a biztonság kedvéért, majd akkor utána behozom a telefont. :)


(Én végül nem mentem vissza, úgy alakult, hogy más gondok is lettek vele, inkább ujat vettem.)

2019. máj. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nincs gond a működésével, csak azt szeretném megelőzni, hogy durván elkoszolódjon.

Viszont ilyen "csináld magad" jellegű dologba nem vágnék bele, nehogy abból legyen baj.

2019. máj. 24. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!