Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 🆘valaki segitsen mar, hogy...

🆘valaki segitsen mar, hogy most mi ez a Huawei Google problema? Tudom, hogy eleg ertelmetlenul fogalmaztam meg, de legyszives aki megertette egy kicsit is, az magyarazza mar el.

Figyelt kérdés

2019. máj. 21. 16:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Arról nem beszélve, hogy egy új oprendszert létrehozni szinte semmi, a linux nyílt, arra alapul már számtalan oprendszer létre lett hozva.

A hüvely - komolyabb összegben mernék erre fogadni - egy hónapon belül bemutatna egy új, mobilokra szánt, működő, tesztelt oprendszert. Ez nem igazán hátráltatná sem a hujavjt, sem kínát, sem a kínai kémkedést...

2019. máj. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#10 azt se felejtsd el, hogy ebben az esetben egy csomó kínai fog éhen halni meg lázongani. Azt meg végképp nem szeretnék ott. Úgyhogy továbbra is gyártani fogják az amerikai telefonokat, a Huawei meg megy a levesbe, legalábbis telefon témában.
2019. máj. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"ebben az esetben egy csomó kínai fog éhen halni meg lázongani. Azt meg végképp nem szeretnék ott.'

El vagy te tévedve. Kína pont leszarja, ha párezer proli éhen hal. Lázongani meg nem nagyon fognak, annak ott nincs divatja (lásd Tienanmen tér).

De ettől függetlenül... Szerinted ha az Apple-t elzavarják Kínából, de a gyártósorok ott maradnak... Mit gondolsz, benövi őket a fű, vagy két hét múlva már vehetsz Abble telefont?


"Huawei meg megy a levesbe, legalábbis telefon témában"

Én még erre sem fogadnék.

2019. máj. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Rip huawei mate 30 pro :(
2019. máj. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!