Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Maraton 3,5 GB 4 GB internetcs...

Maraton 3,5 GB 4 GB internetcsomagot meddig használhatóm? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Domino feltöltőkártyás vagyok.


Annyit értek hogy, ebből hogy ha 2 honnapig marad netem akkor addig használom, de utána mi fog történni?

Automatikusan újra aktiválóik és újra levonja azt az összeget?

Vagy kell mégis havonta fizetni?

Vagy be lassítsák a netet?


De elvileg csak egyszer kell fizetni.


Facebookozni, böngészni hír oldalakat, gyakori kérdéseket szoktam használni.


Mondjátok el érthetően.



#Telekom #Domino?
2019. máj. 23. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem Maraton 4GB van. Egyszer megveszed és 1 évig használhatod. Persze, ha 3 hónap alatt elfogy, akkor újra meg kell venned, de nem kötelező. És ezt akkor csinálod, amikor akarod, teljesen szabadon, szóval nem vonnak le havonta, nem lassítanak be meg semmi.
2019. máj. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Addig van az adatforgalmad ameddig el nem fogy, vagy a kártya le nem jár, azután nincs lassítás, szimplán elfogy. Nem fog automatikusan megújulni, egyszeri csomag.
2019. máj. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!