Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges, hogy sok tok és...

Lehetséges, hogy sok tok és üvegfólia ugyan az csak más más név alatt és más más árral?

Figyelt kérdés
Miért van az az érzésem,hogy nézegetem a telefonokhoz kapható tokokat meg üvegfóliákat és piszok sok márkák közt a hasonlóság sokszor még mindenben ugyan az.Lehetséges az,hogy ugyan azt árulja sok cég csak saját név alatt?Most néztem pl a neten telefonhoz luanke carbon tokot de más neveken tök ugyan olyat találtam csak más más árazásokkal és nevekkel,az üveg úgy szintén hasonló más más néven más más árazással.Jó tudom van bóvli kategória is találkoztam már olyan tokkal méretpontosság nuku pont így üvegfóliával is de nem ezekre gondolok most.

2019. máj. 24. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Így van,jól gondolod. Illetve sokan Aliexpressről stb külföldi oldalakról rendel,idehaza meg többszőrős áron eladják.(saját cég nevük alatt)

Ilyen az üzletpolitika

2019. máj. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
sőt...sok nagynak hitt multicég ugyanahhoz a tulajdonosi körhöz tartozik, ugyanazzal a termékekkel, eltérő árakkal, fenntartva a konkurencia látszatát
2019. máj. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

# 1


Azt tudom,hogy kintről rendelik itthon eladják,itthon nagy az ár ingadozás ugyan annál a terméknél akár több ezer forinttal is többe kerülhet xy boltnál.Például a múltkor néztem forcell carbon tokot egyik helyen 910Ft volt a másik helyen már 3000Ft üvegfólia szint úgy ugyan az egyik helyen mondjuk 758Ft másik helyen meg 4000Ft is akár.

2019. máj. 24. 11:48
 4/5 A kérdező kommentje:

# 2


Most amit vettem carbon tokot tök ugyan úgy néz ki mint pl a gearbesten nézett legtöbb carbon tok néztem luankét,naxtopot vagy mit meg itthon a forcell-t és mind tök ugyan olyan a kamera az újlenyomat kivágás a felület a belseje,csak más néven más csomagolásban.Gyanítom azt is,hogy a nillkin is hasonlóan jár el meg vásárol xy terméket aztán felcímkézi.Most még pl összehasonlítási alapom is van itt van nálam két carbon tok az egyik egy redmi note 5 re való a másik egy redmi note 7 re való szóval meg fogdostam meg néztem mind a két tokot,ugyan az a az anyaga a kinézete szinte minden,csak ugye a telefon kialakítás a más a modellek végett.

2019. máj. 24. 11:53
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 igen, így ugyanaz a cég, ugyanazzal a termékkel tud többféle vásárlói igényt kielégíteni. Ergo sokkal szélesebb a piac
2019. máj. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!