Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri iphone x-re váltani?

Megéri iphone x-re váltani?

Figyelt kérdés

Most egy redmi note 5 telefonom van 1 éve már. Különösebb problémám nincs vele,valamennyire lassú de elviselhető. Ami förtelmesen irritál az a kamera és annak minősége,mivel előző miui-n érezhetően jobb volt,illetve szoftveresen nincs különösebben "foglalkozva vele".(Nem gondoltam rá,hogy a redmi széria visszafogotabb).


Viszont rövid ideig lehetett iphone-m és személy szerint nagyon szerettem,csak akksi időben nem feleltek meg a simák az x-ig. Most egy ismerősöm szeretné eladni és nekem jóval áron alul adná,így megfordult a fejembe,hogy megéri átváltani?


Ami érdekelne:

Legalább 1 napot kibírni ha kicentizve is. Legtöbb helyzetben elővehessem egy szebb,jó kép lövésére valamilyen okból.Filmezni,sorozatozni rajta utazás közben,játszani rajta,több app kezelése fagyás,lassúlás,szaggatás nélkül(Értem ezalatt,ha többet megnyitok szinte azonnal visszamenni az előzőre,és többet nyitva hagyni mert ezt eddig egy android se szerette). Szoftveresen ne legyen gond vele.



2019. máj. 25. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Ha tetszik akkor megéri.

Jóval áron alul nem éri meg megvenni. Annak valami baja lehet már. Esetleg részletre vette és nincs már kedve fizetni.

2019. máj. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Iphone sosem éri meg áttérni, nekem is volt, szerintem nagyon nem éri meg az árát.
2019. máj. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mint mondtam olyan személytől lenne akit jól ismerek azért lenne olcsó és semmi gond sincs vele volt is nálam csak azért még is egy érték volt így én se fogadnám el és neki is súlyos lenne csak úgy ingyen adogatni.
2019. máj. 25. 21:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Iphonnál nincs fagyás, lassulás, szaggatás. Én nagyon sokat telefonálok és nap végére 70% körül van az akksi. Mennyiért vennéd amúgy?
2019. máj. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
110-ért adná. Tesztek alapján x-től jött az elvárt,de a note 5 után van,hogy 2 napig se kell töltsek így már más teloba nem vagyok biztos,hogy nekem elég e vagy sem.
2019. máj. 26. 00:02
 6/9 anonim ***** válasza:
110-ért, ha tényleg megbízható személytől van és hibátlan, sérülésmentes a készülék, akkor nagyon megéri, mert az új ára kb 2,5-szerese.
2019. máj. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondom, nekem sok telefonálás után van 70% körül nap végére. De azt nem értem miért olyan gond, hogy minden este rádugod a töltöre?
2019. máj. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Iphonnál nincs fagyás, lassulás, szaggatás. "


volt iphone tulajként ezt csak cáfolni tudom.

1-2 év és teljesen szaggatni kezdenek.

2019. máj. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5 évig volt 4S-em, az utolsó percig hibátlan volt. És az összes többi, rövidebb ideig megtartott Iphone-om is.
2019. máj. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!