Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség az Iphone X,...

Mi a különbség az Iphone X, XR és az XS között?

Figyelt kérdés

Azt szeretném tudni, hogy mi a lényegi különbség a 3 fent említett készülék között (a műszaki paraméterek nekem nem mondanak sokat), illetve melyiket érdemes megvenni, ha a fő prioritások a fotózás, illetve a netezés?

Köszönöm szépen előre is!



2019. máj. 26. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

XS-t venném ezek közül.


Egyik jobb mint a másik

2019. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Az a különbség, hogy aki ilyet akar venni, az nem képes rákeresni magától.

Segítek:

[link]


[link]


[link]

2019. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
x is bőven elég de xs még jobb. Ha akarsz spórolni BŐVEN elég az x,hanem akkor menj egészen xs-ig.Ha jól emlékszem az xr kamerája mindkettőnél valamivel rosszabb,de legolcsóbb és "budget" iphone :D
2019. máj. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

X - tavalyi modell (a 8 plus-sal nagyjából megegyező hardver)


XR- "olcsósított" változat. Ez az apple nyelven azt jelenti, hogy amit tudtak azt kispórolták belőle de így is rohadt drágán akarják adni. (720p IPS 300 ezerért... A nevetséges kategória )


XS (/XS plus)- aktuális csúcsmodell

2019. máj. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3,4:

Köszönöm szépen a válaszaitokat.

És az X és 8Plus közül melyik lenne a jobb választás? (Egy hölgy részére lenne a telefon ajándék)

2019. máj. 27. 08:32
 6/10 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy jelenleg 6s készüléke van a hölgynek, ez helyett lenne.
2019. máj. 27. 08:45
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem 8plus van, alapvetően elég jó készülék. Amivel többet tud az X az a kijelző, illetve a Face ID szerintem kényelmesebb mint az ujjlenyomat olvasó, bár erről inkább az tud "nyilatkozni" aki használja.


Szerintem amúgy a tudásához mérten nagyon magas az ára, de ez minden apple termékre igaz.

2019. máj. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az X-nek jobb a kijelzője (OLED vs. IPS, nagyobb képpontsűrűség), és bár a képátlója nagyobb mint a 8 Plusnak, de a kávák olyan kicsik lettek hogy mégis az X a kisebb, ami egy nőnek előnyös lehet. A proci ugyanaz bennük, az X aksija elhanyagolhatóan nagyobb, a 8 Plusban Touch ID, az X-ben Face ID van.
2019. máj. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon erős érv,hogy az x sokkal kisebb de nagyon kitölti az egészet a kijelző. Illetva faceID kényelmesebb szerintem. Én most tervezek beruházni egyre,de eddig kipróbálva nagyon élveztem az x-t.
2019. máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az X lesz.
2019. máj. 27. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!