Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Büntet az instagram?

Büntet az instagram?

Figyelt kérdés
Azt írja ki, blokkolt művelet, amikor bekövetek valakit, és próbáljam meg később. Ez volt 3 napja, tegnap jelentettem a hibát. Fontos lenne, hogy sok embert tudjak követni, mivel használt ruhákat adok el, sok emberhez szeretnék eljutni. Valahogy fel lehet oldani ezt a tiltást? Örökre így marad?

2019. máj. 27. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Attól h te követsz valakit, nem feltétlenül jelenti h az adott illető is látja a cuccaid. Amúgy blokkolhat,ha sok embert jelölsz
2019. máj. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Ez akkor szokott lenni ,ha követő boostoló appot használsz,ami legtöbbször úgy működik ,hogy bekövetsz embereket,ezekért pontot/coint (vagy bármi mást) kapsz és ebből veszel követőket. Ezekután a legtöbben kikövetik az embereket akiket random bekövettek. Tehát az Instagram azt látja ,hogy hirtelen sok embert követsz be ,aztán hirtelen sok embert követsz ki.


Lehet ,hogy nem alkalmazással csináltad ,hanem magadtól követtél be temérdek embert ,de a lényegen nem változtat.

Általában 1-2 nap alatt meg szokott "javulni" de lehet ,hogy ez attól is függ ,hogy milyen mértékben csináltad.

Ha üzleti a profil akkor érdemes átállítani üzleti fiókra ,bár ha te árulsz valamit akkor neked nem kell bekövetned az embereket,majd ők bekövetnek ha érdeklődnek a terméked iránt.

2019. máj. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Megvan hogy óránként/ naponta hány embert követhetsz be,mivel máskülönben spamnek minősülsz. Pár óra mólva folytathatod,de hiába követsz be 100 embert,azt jelzi ki hogy bejelölte mindet de igazából csak 50-60at fog elfogadni,mert megvan az 5perces limit! Gondolom túl sokat jelöltél,és lehet hogy valaki el is utasította a jelölésed,ezért blokkolhattak.

Egyébként értem én hogy mit akarsz,de instán ez már lejárt művelet. Ma már nem működik ez a bejelöllek-visszajelölsz akció. Sokkal jobban jársz,ha hashtegeket használsz. (ruhák,vásárlás,használtruhák,magyarország stb.)

Ha vannak már meglévő követőid,visszatérő vásárlóid,kérd meg őőket hogy sztoriban hirdessék az oldalad,így azok keresnek majd meg akiket tényleg érdekel az áru. Ha vissza is követ valaki azok közül akiket bekövettél,csak 1 százaléka lesz tényleges követőd/vásárlód. A legtöbben csak automatikusan visszakövetnek,aztán napok múlva kikövetnek.

2019. máj. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van, köszönöm a segítséget, más ruhas oldalak követőit követem! 3 napja nem enged követni, a kérdés erre vonatkozik inkább
2019. máj. 27. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!