Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Két hónapja rejtett számon...

Két hónapja rejtett számon hívogatnak. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kicsit idegesít és tartok is attól, aki hívogat. Nem tudom ki, de akkor is bosszant, mert minden nap hív kétszer ugyan abban az időpontban. Van valami program, amivel ki lehet nyomozni a számát, vagy nem lehet, valahogy blokkolni, hogy ne tudjon hívni? A rendőrség nyilván az ilyennel addig nem foglalkozik, amíg vér nem folyik vagy amíg nem vagyok VV Ágica , szóval nem hiszem hogy van értelme nekik szólni. Mit csináljak szerintetek?
2010. júl. 7. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Válts számot.
2010. júl. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

1.Vedd fel, de ne szólj bele.Legalább pénzbe kerül neki.

2.Válts számot.

3.Próbálj meg a szolgáltatódnál érdeklődni.Lehet, hogy ott meg tudják mondani, ki hívogat.

2010. júl. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Engem is hívogatnak. Nem naponta de hetente többször. Ha rejtett szám akkor én felveszem de nem szólok bele, az ő pénze fogy. Egyszer úgyis megunja.
2010. júl. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De szerintetek nem bánthat? És ha figyel vagy valami? Vagy paranoiás vagyok?
2010. júl. 7. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!