Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri mostanság Huawei...

Megéri mostanság Huawei telefonban gondolkodni?

Figyelt kérdés
Pontosabban egy Honor 10 készűléket tervezek amihez hozzá juthatnék eléh jó árban (95.000 ft) és nagyon tetszik nekem igen tudom hogy gondoljam meg a p20-at is de az drágább és jack sincs rajta szóval csakis ez a telefon érdekel mit szóltok?

2019. máj. 29. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

olvass híreket, nem kapnak a jövőbeni huawei telefonok google androidot (csak a fapados ingyenest), és egyéb chipgyártók is beszüntették a bizniszt velük. [link]

ha érdekelnek a biztonsági frissítések és szoftveres javítások, ne vegyél most huaweit

2019. máj. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
a honor meg a huawei almárkája
2019. máj. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Oh, istenem🤦🏼‍♂️


Csak a jövőben megjelenő Huawei és Honor telefonok nem fognak kapni frissítéseket, mellesleg most 3 hónap haladékot is kaptak. Tehát a Honor 10 még kap frissítéseket, bár nem tudom, hogy az Android 9-en kívül milyen van/lesz még rá.

2019. máj. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most éri meg igazán, sok h*lye passzolja is tovább a nemrég vett telókat (láttam p30-at 180.000-ért!!!!)
2019. máj. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!