Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki lehet kapcsolni valahogy a...

Ki lehet kapcsolni valahogy a rendszerfrissítést Androidon?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy A8, 2018 telefonom van, és állandóan felajánlja hogy frissítsem az Android szoftvert a legfrissebb verzióra. De én nem szeretném, meg vagyok elégedve a jelenlegivel. Csak épp eléggé zavar már hogy folyton feljön az értesítés.

Ki lehet ezt kerülni valahogy? Mert a telefon menüjében sehol sem találtam erre megoldást.


2019. máj. 31. 02:07
 1/6 anonim válasza:
0%
Ne akard kikapcsolni a rendszerfrissítést, kb észrevehetetlen pici dolgokat frissít, és frissítsd minél hamarabb inkább, mert abból meg a telefonodnak is baja lehet.
2019. máj. 31. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

A stoftver frissités baromság,csak a helyet foglalja és "bugos" lehet!

Beállitásokon belül->a telefonról->Szoftverfrissités (és ott vagy hikapcsolod,vagy csak engedélyel települhet),

( bár én a playáruház automatikus frissitését is lekapcsoltam,az is eszi a memóriát)

2019. máj. 31. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Jók ezek a frissítések, épp napokban is teszteltem egy telefont.

Egész jó volt, míg rá nem eresztettem a frissítéseket.

Utána kezdett akadni, lassulni.

2019. máj. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pont ezért nem akarok frissíteni.
2019. máj. 31. 18:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább frissítsd. Ha nem frissíted nagyobb gondod is lehet.
2019. jún. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Felesleges ezen rugózni, mindenki úgy csinálja, ahogy neki tetszik, aminek más nem tudhatja az okát.

Például riogathattok valakit, hogy hűha, nem frissíted, majd jól ellopják a bankkártyáról a pénzed.

Ez ugyebár hülyeség, ha nincs is tárolva semmi ellopható adat.

De ez csak egy példa volt, bármire át lehet értelmezni.

Lényeg, hogy te azt nem tudod, mit akar a másik, ne okoskodj bele a dolgába.

Azért is írom ezt, mert én sem szeretem, ha mások beledumálnak abba, amihez én értek, és tudom miért teszek valamit. Legyen az Windows stb.

Ja, mindjárt jönnek az okosok, felvilágosítanak a Windowsról, amit 20 éve csesztetek...

Nos, ezt ne csináljátok, kutya sem kíváncsi rá.

2019. jún. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!