Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7 lassú wifi probléma?...

Iphone 7 lassú wifi probléma? (Részletesen lent)

Figyelt kérdés

Nem rég vásároltam egy új iphone 7-es készüléket.

Minden tökéletesen működik rajta azonban észrevettem hogy néha ha wifiről netezek akkor lassan tölti be a dolgokat.

Mobilnettel nincs ilyen probléma.

Nem csak a safari lassú hanem pl a youtube vagy akár egy netes játék is.

Ez nem egy államdó jelenség, tehát van hogy nagyon gördülékenyen fut azonban ha rájön az 5 perc akkor belassul.

Más találkozott már ilyen problémával?

Valami tipp a megoldásra ?



2019. máj. 31. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
5%
Elsőre azt tudom elképzelni, hogy backupol valamit a háttérben, de adja magát a kérdés hogy más eszközön is érezhető-e ez a lassulás, ugyanezen a hálózaton?
2019. máj. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, más eszközön minden jól fut. Nem hinném hogy a hálózattal lenne a probléma. A telón kikapcsoltam az automatikus biztonsági mentést a fotók feltöltését icloudba stb.
2019. jún. 1. 12:02
 3/7 Morzsi007 ***** válasza:
Kérdés, milyen gyakran fordul elő és hányszor volt eddig. Én azért a routert is megvizsgàlnám. A Tp-link hajlamos uuyesfajta viselkedésre, de a többinél is előfordulhat, vagy akár internet szolgáltatás probléma. Amikor lassulás van, akkor kellene megnézni egy másik eszközön a Ping időt. Hiába van net, ha magas a pinged. Vagy esetleg a routeren a wifi beállításoknál válaszd az automata csatornát.
2019. jún. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Morzsi007 ***** válasza:
Még annyit, hogy 10 éve iPhone-t használok és sok van a családban is, de nem panaszkodott még senki ilyen gonddal. Ezzel nem az Applet akartam fényezni, csak kevés esélyt látok arra, hogy a teló legyen szar, de nincs kizárva.
2019. jún. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A router és a net hibáját azért zárnám ki mert az othon megtalálható wifis eszközökön minden tökéletes kivéve az iphone 7-en.

Van a családban egy iphone 7 is azon is jó a net erről a hálózatról.

2019. júl. 18. 17:24
 6/7 Mitya@ válasza:
Szia.Ugyanezzel a problémával bírkozom én is.Találtál megoldást?
2020. febr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Iphone 7 plus, nekem is most ilyen. Bár nekem szerencsére csak egy-egy nap ilyen aztén megjavul.
2021. júl. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!