Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor Praktikum és internet?

Telenor Praktikum és internet?

Figyelt kérdés

Régi Praktikum feltöltős csomagom van, ami 3000 Ft-ért egy évig érvényes. Mivel ez a szám főleg csak hívásfogadásra van, erre tökéletes.

Ügyfélszolgálaton személyesen érdeklődtem, hogy ha mellé még alkalmi netes forgalom is érdekelne, hogyan lenne megoldható? Amit ajánlott, abból az derült ki, hogy havonta vonnának fix összeget az általam feltöltött egyenlegből.

De ez már kvázi havi előfizetés, nekem pont nem az kellene. Meg volt egy másik téma is, ami most mellékes, de mintha baleknak akart volna nézni, így többre nem jutottam vele.

Nincs erre megoldás, hogy a beszélgetéshez hasonlóan, folyamatosan csökkenő adatkeret legyen, de nem vagyok havi fizetésekhez kötve? Például, ha akarom, csak 1 év alatt használnám fel, szélsőséges esetben.

Vagy jobb lenne egy dual SIM-es telefon, betennék mellé egy másik kártyát, valami rugalmasabb szolgáltatással?

Akár másik szolgáltatóval? Ilyenkor automatikusan át tud kapcsolni a telefon másik szolgáltatóhoz is, míg az első kártya inaktívvá válik?

Köszönöm előre is.


2019. jún. 1. 16:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Domino Maraton kell neked, a Telekomtól. Egy dual sim-es telefonnal meg tudod oldani, ha a mostani is kell.
2019. jún. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!