Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek van esély rá,...

Szerintetek van esély rá, hogy megjavítják garanciálisan?

Figyelt kérdés

2 hete kaptam egy Samsung Galaxy a70 mobiltelefont... aztán rá alig egy hétre, kicsúszott a zsebemből, egyáltalán nem magasról, mivel félig guggoltam közben, kb 70-80 cm-re.. 3 repedés van a kijelzőn, ami még a kisebb probléma lenne, a nagyobb az hogy az esés után még kis ideig zöld lila foltok látszódtak a kijelzőn, már semmilyen képet nem ad ki...

Úgy gondolom, hogy egy százezer forintos telefonnak nem

Kéne az első kis esésnél tönkremennie, és ráadásul iszonyat hülyének érzem magam, hogy egy hetet nem bírt nálam ki... van rá bármilyen mód, hogyha vissza viszem a Telenorhoz elküldik javításra? Esetleg van olcsóbb alternatíva a teljes kijelzőcserénél? Szerettem ezt a telót addig az egy hétig, mégha egy hulladék is...



2019. jún. 1. 21:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
En pl 3x leejtettem az telom egymas utan a betonra de semmi baja nem lett mert vettem ra tokot elotte
2019. jún. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egy új telefonra tokot is kell venni ez alap ,mert enélkül ha rossz szögben esik le tönkre megy kijelzöje.

Én is ejtették le már telefonomat tokostol de nem tört össze ,de nem rég ki kellett vennem tokjábol és nem tetem vissza rögtön tokjába miután feltöltöttem telefont,így mikor le ejtettem lépcsön rossz szögben eset le kicsit berepedt a kijelző de mivel szerencsére etöl függetlenül müködik minden rajta .utána sürgösen vissza raktam tokjába újra .és nem kezdtem senkit hibáztatni a saját hülye lustaságom miatt.csak magamat szidtam.

2019. jún. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!