Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok...

Milyen telefont ajánlanátok nekem? Eddig a Sony ericsson xperia x10 minire gondoltam de nem is tudom bár az omnia II sem piskóta de ha már itt tartunk ajánljatok ti valamit mindenki véleménye számít

Figyelt kérdés
Tapasztalatok? Melyik éri meg?? kösziíííí ;)
2010. júl. 7. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Figy egy valami jegyez meg iPhone-t semmiképpen ne vegyél nem éri meg, főleg négyet, rakás szar az egész, markodba szorítod nincs térerő, a kamera beltéren sárga lesz lámpa mellet a kijelző sarka pedig szintén sárga, nehogy vegyél ilyet.

Viszont az iPhone nagy vetély társa a Samsung Galaxy S egész jó, nekem nagyon tetszik, és okos :) és "csak 135k az iPhone 4 395k val szemben.


De ott van még a rengeteg HTC ami szintén nagyon jó.(pl.:Desire)

2010. júl. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Omnia HD, HTC Google Nexus One(bár ez egy picit drágább),Samsung Wave.
2010. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!