Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnék vásárolni....

D4lerKK kérdése:

Telefont szeretnék vásárolni. Androidom van és Iphone szeretnék vásárolni. Szerintetek megéri még Iphone 7-et vásárolni? Vagy gondolkodjak feljebb. (8 stb. )

Figyelt kérdés

2019. jún. 2. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Ne vásárolj iPhone-t, olcsóbban jobb Androidos telefonokat kapsz. (elvakult iPhone fanok tessenek a piros lefele mutató nyilat nyomkodni)

De ha mégis iPhone mellett döntenél, én a 8 alá nem adnám. A 7-es már lassan 3 éves modell.

2019. jún. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Egyiket sem éri meg. A csúcskategóriás készülékeiket éri meg félmillióért. Az az alattikat már rég belassították, megölték. De minek is írom ezt amikor mindenki veszi az iphone 6-7-8 akat hadával. Aztán látom hogy egy év alatt cserélik le. De egyik sem ismeri be, hogy egy szutyok volt. Egyszóval persze megéri. Vegyél iphone 8 at :)
2019. jún. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Hisz az apple termék. És hát mindenkinek az van :)
2019. jún. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp iPhone-t akarsz, akkor minimum a 7 Plus, az is nagyon szuper még, de az alá semmiképp ne menj! Ha mégis maradnál az Androidnál, akkor ennyi pénzből minimum Samsung Galaxy A70 vagy S9+ !
2019. jún. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%

megéri de a plus model a kamera miatt mégjobban

ez a lassításos duma marhaság csak az elvakult android fanok irják

ios 12 gyorsította és az ios 13 tól méggyorsabbak lesznek

iphone ezerszer jobb bármelyik fos androidnál

2019. jún. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5 évig használtam 5S-t és nem lassult be, nem fagyott le soha.

Most 7-esem van és tökéletes. Igen megéri. A 8 csak a hátlapról történő töltéssel tud többet.

2019. jún. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

7es és a 8as széria közt csak apro különbségek vannak

apple oldalon összelehet hasonlítani őket

évről évre nyilván a proci meg egyéb belsőségek kicsit jobbak lesznek de szinte nem is látsz különbséget

8 as tud vezetéknélküi töltést amit amúgy szerintem rohadt kevés ember használ mert a kábelel még mindig gyorsabban tudsz telót tölteni mint kábel nélkül

2019. jún. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7: Akkor jött ki a 8-as, amikor én vettem a 7-est. Árban nem lett volna sokkal több, de nem láttam értemét, mert tényleg csak a hátlapi töltésben különbözik.

Míg mondjuk egy X v. XS és a 7-es között már van jelentős különbség.

2019. jún. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!