Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! A redmi k20-at lehet...

Felhasználónév123321 kérdése:

SOS! A redmi k20-at lehet használni üvegfóliával? Használható lesz utána az ujjlenyomatolvasó?

Figyelt kérdés
Egy hónapja rendeltem külföldrol mi 9-et és 5-én jönne meg, de ha a redmi k20-at tudom használni üvegfóliával akkor megvárom, és lemondom az mi 9-et, ezért lenne sürgos. Kb másfél óráig kerestem infot róla neten, szvl megpróbáltam. Kérlek segítsetek!

2019. jún. 3. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


ennyit találtam róla. ha jól értelmezem vannak vele problémák, ha üvegfóliád van.

2019. jún. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de azt tudnod kell, hogy a K20-ból még nincs global verzió (lehet, hogy nem is lesz, vagy nem ezen a néven), így "nincs benne" B20.
2019. jún. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!