Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Replika iPhonet így érdemes...

Replika iPhonet így érdemes venni?

Figyelt kérdés
Rengeteg kérdést olvastam ebben a témában de még sem tudom mit tegyek. Azon gondolkoztam hogy vennék egy replika iPhonet amit csak itthon használnék pl közösségi oldalak használatára.. Van kettő eredeti iPhonem, egy 5s és egy 6s, eléggé nyúzóm őket ami azt jelenti hogy már problémásak. Ezért is gondoltam arra hogy vennék egy replikát 7-esbe. Tudom hogy eléggé különbözik az eredetitől de szerintetek egy replika telefont ilyen otthoni célra mennyire érdemes venni?

2019. jún. 4. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire rip-off hardveres android, 0 optimalizálással, annál még egy 3GS is jobb.
2019. jún. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Nem létezik valódi replika. Ezek tényleg nagyon rossz android telefonok, amik max kóborkutyát dobálni jók.


Ha csak egy sima facebook pörgetős telót akarsz olcsón, akkor a xiaomi márkát ajánlanám. Redmi note 7 pl nagyon jó. 4 giga ram bíni fogja a több megnyitott lapot-alkalmazást, 6,3"-es FHD+ felbontású kijelző gyönyörűen jelenít meg mindent, a 4000 mah-ás akksi kibírja a reggeltől estig tartó nyüstölést. És jack csatlakozó is van... kb 65 ezer.

2019. jún. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van, én is csak rosszat hallottam a replikák tekintetében, nem is tudom, egyáltalán magyar -e a rendszer ami van rajta de ez a kisebbik gond, szerintem azt senki sem ellenőrzi, hogy milyen rendszer és alkalmazások vannak rajta gyárilag, bár lehet ennek is van gyártója, nem tudom, de sima Android telefonnal (amit egyik válaszoló írt) jobban jársz szerintem.
2019. jún. 5. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Nem. Egyrészt semmiből nem veszünk replikàt, a törvény bünteti a vásárlást is. Másrészt egy használhatatlan hulladék lesz, feleslegesen fizetsz rá.

Vagy használtan vegyél egy 7-t vagy valami más telefont. Nem tudom mennyit szánsz rá de esetleg az androidokat is érdemes megnèzni. Huawei p lite széria vagy xiaomi esetleg.

2019. jún. 5. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként csak otthoni használatra inkább tablet vagy számítógép.

Egy telefonnak az a lényege, hogy vidd magaddal

2019. jún. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Alex Fly ***** válasza:
100%

Nem érdemes. A replika ebben az esetben azt jelenti, hogy egy gyenge, elavult hardvert beleszerelnek egy messziről iPhone-nak kinéző tokba. Természetesen sem a hardvernek, sem a szoftvernekb sem a támogatásnak semmi köze az Apple rendszeréhez...

Inkább vegyél egy megbízható mobilt ami nem akar másnak látszani, mint ami.

2019. jún. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Külsőre tetszik a replika, vagy az iOS-re hasonlító felhasználói felület miatt? Mert vehetnél egy olcsó Androidot és léteznek rá egész jó iLauncher-ek.
2019. jún. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az összes választ, nagyon sokat segítettek.

Úgy döntöttem hogy nézek egy tabletet amit itthon tudok használni.

2019. jún. 5. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!