Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-Mobile telefonos ügyfélszolg...

T-Mobile telefonos ügyfélszolgálatnál melyik opciónál lehet élő emberrel beszélni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 5. 06:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Számlázás, technikai meghibásodás, vásárlás stb
2019. jún. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bármelyiknél, amit Vanda önállóan nem tud elintézni. Pl.: technikai hiba bejelentése esetén is.

Egyszer azt mondtam Vanda -nak, hogy:

"Kapcsolj egy hús-vér kollégát."

Megtette.

Azóta ezt már 1-2 alkalommal próbáltam, sikertelenül. (Megtanulta, hogy ne tegye, akkor se, ha kérem. Hülye MI!)

Azóta olyan dolgokat mondok neki, amit biztosan nem ért. Ilyenkor általában élő embert kapcsol, de akkor is idegesítő, hogy előbb Vanda -t le kell rázni...


A "nemigen" szót már többször félreértette, de az kevés ahhoz, hogy embert kapcsoljon, inkább rosszul értelmezi és rakhatod le a telefont, majd hívhatod újra...


Amikor kérdi, hogy "Jól értettem, hogy...?" olyankor kell értelmetlen dolgokat mondani, ami általában azt eredményezi (de nem mindig), hogy kapcsol egy embert...


Ha nem jön be, mindig a számlázást kérd, utána meg az emberek majd át kapcsolnak (dolgozzanak ők is)...


Vanda előtt jobb volt.

Sőt, nemrég Vanda működésképtelen volt és a régi gombnyomásra működő menürendszer jött be. Bár meglepett, hogy nincs Vanda, de egyszerűbb volt. Nem is tudom, mért kell minden egyszerű dolgot túlbonyolítani. (Jó, igazából tudom: Vanda önállóan képes jópár dologra, így kevesebb ügyfélszolgálatos van egy időben leterhelve. + Olcsóbb Vanda -t futtatni és karbantartani, mint élő embereket fizetni.)


A szomszéd olyan gyakran hívja őket, hogy már neki magától embert kapcsol a kérdéssorozat végén. (Ez is fura. Mért nem ugyanúgy reagál mindenki hívására? Megfigyelés a köbön...)

2019. jún. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat. Sikerült elintéznem, amit akartam.
2019. jún. 5. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!