Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nem kapcsol be a telefonom...

Ha nem kapcsol be a telefonom akkor ugy is le tudok rola menteni adatokat pl kepek?

Figyelt kérdés

2019. jún. 6. 00:09
 1/3 A kérdező kommentje:

Illetve az lenne a kerdesem meg, hogy az sms-eket valamilyen uton-modon vissza tudom nezni ha esetleg kapok? A szolgaltatonal esetleg? Mert erkezett egy fontos es tudom is, csak a konkret szoveget nem tudom megnezni, de arra lenne szuksegem

Ha atrakom masik keszulekbe a kartyat, akkor se latom?

2019. jún. 6. 00:13
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a telefont semmilyen módon sem tudod bekapcsolni és az adatok a telefon belső memórián vannak (nem Micro-SD kártyán), akor nem tudod az adatokat lemezteni.

A telefon kikapcsolt állapotában érkezett SMS üzenetek pár napig tárolódnak a szolgáltatónál, így ha bármilyen másik készülékbe beteszed a SIMkártyát és bekapcsolod, meg fognak érkezni. Azokat az SMS üzeneteket, amelyek a "most nem bekapcsolható telefon" bekapcsolt állapotában már megérkeztek, nem fogod látni. Mai telefonok már nem mentenek SIMkártyára SMS üzeneteket, mint régen.

2019. jún. 6. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szolgáltató nem tárol sms-t, csak a kézbesítésig.

Ha még nem kaptad meg, egy másik telefonba rakott simmel meg fog érkezni, ha az eredetileg a küldőnél beállított érvényességi időn belül megtörténik.

Talán alapból 14 nap a maximum.

2019. jún. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!