Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üvegfólia felhelyezése után,...

Üvegfólia felhelyezése után, miért jelent meg a képernyő közepén egy kis kör/ovális alakú színes "folt"?

Figyelt kérdés

Azt kell tudni még, hogy ahogy felhelyeztem az új üvegfóliát rögtön megjelent a készülékem képernyőjén(vagy a fólián).Az ez előtti fólián nem tapasztaltam ilyet.

Valamint, ahogy forgatom a telefonom a kezembe vagy nyomogatom/húzogatom rajta az ujjam, úgy nagyobbodik vagy éppen kisebbedik ez a színes "folt".Olyan mint amikor az üveget töröljük tisztára valamilyen tisztító szer után.Minek köszönhető ez?

Elég zavaró...



2019. jún. 7. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Vagy levegősen ragtad fel, vagy amikor letörölgetted a törlökendővel, nem száradt meg teljesen mielőtt felraktad a fóliát. A felhelyezéssel volt a baj, nem a fólia hibás.
2019. jún. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Szokott lenni utmutato, ahol mutatjak hogy pl egy bankkártyával hogyan tudod a szelen kitessekelni a legbuborekokat. Ez elmaradt, ugyhogy mar igy fog maradni.
2019. jún. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az a furcsa, hogy most is és az előző alkalomkor is amikor felhelyeztük a fóliát nem mutatkoztak levegő buborékok.Most is ugyan úgy nyomkodtam ki a nem látható buborékokat az üveg alól, de lehet, hogy akkor még is csak volt buborék...

Elég érdekesek a Huawei P Smart üvegfóliái.

2019. jún. 7. 19:45
 4/6 A kérdező kommentje:
A vizes törlőkendő után szárazra töröltem a kijelzőt a száraz törlőkendővel.Ez után még kell várni valamennyit?
2019. jún. 7. 19:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen folt nekem is volt,huaweinél.Lehet nem volt szárazra törölve a teló eleje,vagy maga a fólia nem tapad egészen az üvegre.Ha közelebbről megnézed,olyan mintha sok pontszerű lábakon állna.Lehet hogy alá megy a levegő vagy befülled.Nem a telefon hibája.
2019. jún. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem a telefon hibája hisz az eddigi üvegfóliáknál nem jelentkezett ez a problem.De én úgy gondolom, hogy teljesen szárazra töröltem a kijelzőt.Elég sokáig simogattam..
2019. jún. 7. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!