Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor megy le a telefon ára?

Mikor megy le a telefon ára?

Figyelt kérdés
A Samsung Galaxy S10-ről lenne szó. Ha kijön a Note 10, akkor a S10-nek várhatóan lejjebb megy majd az ára?

2019. jún. 8. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Az s9 se ment le az s10 megjelenésekor (én arra vártam), sőt, azóta az s10 csak feljebb ment a bevezető akciók után.
2019. jún. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem szeptember-október körül. Ha majd szeptember-október környékére érünk, és nincs igazam, pontozzatok le. Ha igazam lesz, akkor meg jelöljétek hasznosnak. :D
2019. jún. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alex Fly ***** válasza:
79%
2-3 év múlva elég baráti ára lesz...w
2019. jún. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valójában én nem feltétlenül baráti áron akarok hozzájutni, csupán azért érdekelne, hogy a közeljövőben várható-e árcsökkenés, mert akkor még várnék egy kicsit.
2019. jún. 8. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!