Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek ha nem enged képet...

Mit tegyek ha nem enged képet kitörölni?

Figyelt kérdés

Telefonon galériából kitörlöm aztán megint ott van. Ha gépről próbálom őket akkor azt írja írásvédett

S7


Tippek?


2019. jún. 8. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Esetleg sérült lehet a file? Mármint a készítés során a program nem fagyott le, vagy nem történt valami rendellenesség? Mert akkor előfordulhat, hogy nem lehet törölni. Próbáltad a telefont újraindítani? Esetleg egy soft-resettel? Lehet, hogy csak valami "bentragadt"...


Esetleg véletlenül nem tetted "védetté" a képet? Nincs erre valamilyen beállítás, hogy törlésvédetté tenni?

2019. jún. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kb 500 ilyen kép van.

Ha kitörlöm a galériából akkor onnan eltűnik, ha rákeresek a saját fájlok között akkor ott megtalálhatóak és törölhetetlenek. Idővel újra benne lesznek a galériában is. Én nem tudom róla, hogy bármit csináltam volna velük. Régi telefonommal készültek, azóta váltottam és az SD kártya is átkerült az újba.

2019. jún. 9. 12:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Az új képeket tudod törölni? Tehát ami ezzel az új telefonnal készült? Csak a régieket nem?


Próbáld meg azt, ha le vannak mentve, hogy pc-n formázod a kártyát. Lehet, hogy az a gond, hogy amikor áttetted a kártyát az új telefonba, az nem lett formázva, az létrehozott egy új struktúrát rá és valamiért ütik egymást.


Vagy vedd ki a telefonból és egy kártyaolvasóval nézd meg pc-n, hogy nincs-e védettre állítva a törölhetetlen fájlok kiterjesztése. PC-n állítsd át írásvédettről nem írásvédettre ha ez lenne a gond.


Mást nem nagyon tudok elképzelni.

2019. jún. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!