Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vásárolni szeretnék egy...

Vásárolni szeretnék egy telefont a Vodafone-nál részletre, pontosan hogyan is működik ez?

Figyelt kérdés

Már Vodafone-os vagyok egy ideje, viszont eddig még sosem kértem tőlük készüléket. Most jönne el az idő, viszont pár dolgot nem értek. Az online oldalukon néztem egy telefont ( iPhone XS ), be is raktam a kosárba a kiválasztott havidíjas a csomaggal. Le is írták részletesen, 21.000 Ft havonta összesen, kezdőrészlet 0 Ft, futárnál átvételkor fizetendő összeg 0 Ft.

Ez most akkor azt jelenti, hogy ki hozza nekem a futár, átveszem és ennyi, utána pedig havonta fizetem a tarifa és a telefon díját, azaz a 21.000 Ft-ot?


(Szó sincs olyanról, hogy nem lenne fizetve a telefon és eltűnnék vele.)



2019. jún. 9. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Igen, ez ilyen egyszerű. Van azért pár dolog, amit nem olvastál el figyelmesen, de ez semmiség. Sok sikert.
2019. jún. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz?
2019. jún. 9. 11:48
 3/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem a fizetést részletesen, mit és mennyit kell fizetni.. Kezdőrészlet, tarifa havidíj, készülék havidíj, futárnál fizetendő.. ennyit írtak a fizetésnél csak.
2019. jún. 9. 11:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem ezt. Ugyanis csinálnak majd a háttérben egy fizetőképességi vizsgálatot és ha úgy ítélik meg, hogy nem tudnád fizetni (mert volt a közelmúltban lejárt számlád, szerepelsz a KHRben, kevés a jövedelmed, stb) kérhetik, hogy fizess be egy előleget. Ennek az összegét a megrendelés előtt kiírja majd a webshop. Ez a futárnak fizetendő majd átvételkor. Az összeget a mobilszámlán jóváírják, így amíg az fedezi, nem kell a szolgáltatasért fizetni, de a készülék részleteit kell.
2019. jún. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a gyors választ. :)
2019. jún. 9. 12:02
 6/9 anonim ***** válasza:
13.Az adatok megadása közben választhat az alábbi fizetési módok közül:(a)Készpénzzel fizetek a csomag átvételekor.(b)Bankkártyával fizetek a futárnál. (Abban az esetben választható ez a fizetési mód, ha az online bankkártyás fizetés nem kötelező a megrendelési kosárban lévő egyik termékhez sem, valamint, ha a futárnál történő fizetendő összeg eléri az 5 Forintot. A futárnál történő bankkártyás fizetés a termék átvételekor, a futárnál lévő POS terminálon keresztül történik).(c)Bankkártyával fizetek az interneten. (Bankkártyával akkortud fizetni, ha megerősítette rendelését az SMS-ben küldött megerősítő kóddal, majd e-mailben elküldjük Önnek az online bankkártyá
2019. jún. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy 4 oldalon keresztül sorolja a feltételeket ( addig olvastam..) A részletek a sorok között vannak. Hidd el, nem jótékonysági vállalat a Vodafon. Ráadásul valami kft be ki van szervezve az értékesítés, és hidd el, ők megtalálnak ha gubanc van a fizetés körül.
2019. jún. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A fizetés körül nem lenne gubanc. Nem akarok rosszat magamnak, ha nem bírnám fizetni, nem vennék ilyen telefont. A havi 20 ezer be lesz fizetve, ez miatt nem kell aggódni. Inkább az volt itt a kérdés, amiről semmit nem találtam, hogy nem akarok úgy járni hogy megrendelem, és akkor utána mondja a futár itt nekem, hogy előlegnek elkérnek 100 ezer Ft-ot pl.
2019. jún. 9. 13:10
 9/9 A kérdező kommentje:
Annyit még nem tettem hozzá, hogy nekem most járt le az előző szerződésem a Vodafone-nal és hosszabbítani szeretnék + készülékvásárlás. Tehát így nem biztos hogy kérnek előleget majd, így hogy látják hogy állandó megbízható ügyfél vagyok, nem?
2019. jún. 9. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!