Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendkívül elégedetlen vagyok...

Rendkívül elégedetlen vagyok a vodafone nál előfizetésre ( részletre vásárolt) vásárolt telefonommal. Van lehetőségem visszavinni? Tegnap hoztam el.

Figyelt kérdés
Ez egy Huawei p10 telefon. Rendkívül fosnak érzem. NEM tetszik... nagyon nem hozza a várt sebességet, illetve fagy is. Mit tehetek? Az előfizetésemmel semmi bajom nincs... azt akartam, de ezt a telefont egyszerűen utálom. hihetetlen gagyi az egész. Rendkívül erőszakosan beszéltek le az eredetileg kinézett készülékről...
2018. jan. 11. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
add nekem :P amúgy ha fagy akkor próbáld meg garanciálisan megjavíttatni
2018. jan. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minek hagytad magad? Vissza kell vinni garanciában.
2018. jan. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Nem akarlak bántani, de hát Androidos. Azok mind ilyenek, talán csak a legdrágábbak nem.
2018. jan. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pedig épp most akartam volna vásárolni ilyent. Te vagy az első, aki ócsárolja. Különben te voltál ott, te láttad, te vetted. Gondolom most van a "vissza a babaruhát"...
2018. jan. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hangját nem nagyon lehetett kipróbálni, igazából annak sem örültek, hogy nagyon nézegetem. Tudom, hogy én voltam ott és az én felelőségem, a kijelzője nagyon szép, de az egész telefon olyan, mintha egy kacatot fognék meg... A hangja rettentően szar, vicc, mintha valami ezer éves zsebrádió lenne... ráadásul recseg is meg minden.... 3 napig visszalehet elvileg vinni, oké, de vajon más telefonra is lehet cserélni? Mert akkor inkább nem baj, ha többe van havonta, de egy normális telefont elhoznék, valamilyen apple-t vagy felső kategóriás sony-t. Nem tudtam, hogy ennyire szar ez, vagy apple vagy sony-ért mentem, ezekben nem csalódtam még, de annyira lebeszéltek a szaktudásukat lebegtetve mind a kettőről. könnyen befolyásolható vagyok, sajnos autizmus spektrum zavarban szenvedek, és pont ebben vagyok fogyatékos.
2018. jan. 11. 19:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha lehetőséged van, menj be, fogj egy iPhone-t és kész. 99%, hogy nem csalódsz.
2018. jan. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát majd meglátjuk...
2018. jan. 11. 21:18
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Az iphoneban még nagyobbat fogsz csalódni... G
2018. jan. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az indokot is írd, légyszíves, meg, hogy volt-e egyáltalán iPhone-od, vagy te is az a csoport vagy akinek nem volt csak szidja.
2018. jan. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
E a vodefone. Szar. EL kell tőle menni, egyre rosszabb, a support tevékenységük meg a béka segge alatt van
2023. máj. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!